Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megáll az eszem, hogy mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megáll az eszem, hogy mennyi kiéhezett szexőrült van itt. Komolyan nem lehet egy kérdést kiírni anélkül, hogy üzengetnének privátban?

Figyelt kérdés

Nem lehet egy kérdésre sem válaszolni, rögtön jönnek az üzenetek, hogy és neked van barátod, melyik a kedvenc pózod, akarsz egy kicsit szexchatelni, mi van rajtad? Hihetetlen, hogy valakik itt akarják kiélni magukat.

És közben el tudom képzelni, hogy aki ilyeneket ír, hány éves lehet, meg milyen elcseszett, hogy itt kell vernie magát.



2020. máj. 8. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyszer véletlen a mondat vége pont helyett egy l betűt írtam, háát, reggel meg néztem 24 privát, és nem , nem az volt, hogy " szia, mi a véleményed a auy motorkódos pdtdi autókról, kell félni a dugattyúcsapszeg töréstől mint a BXE-nél?" Hanem szexelni akartak. Durva volt, és végig szenvedni a fél perces üzenetírásos korlátot.. , végén már nem találtam ki új szöveget, control-c control v.
2020. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#12 😂
2020. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem tiltod le őket? :D
2020. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, teljes mértékben egyetértek veled. Ez a legforgalmasabb és legveszélyesebb témakör.
2020. máj. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

De azok akik abban reménykednek, hogy itt fognak valakit, legalább megadnák a módját!

Ráadást a legtöbb csak egy szájhős.

2020. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!