Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Mikortól számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Mikortól számít úgymond komolynak egy szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát. Az is zaklatás ha egy pasi egyszer csak úgy odacsap a seggére egy nőnek és neki nem tetszik. Viszont ekkor mit csináltok? Ha rászóltok és abbahagyja, akkor nem csináltok ügyet, vagy igen? Mikortól számít olyan zaklatásnak amiből ügyet csinálnátok és mikor mondjátok azt, hogy ez csak egy kanos hülye, nem volt nagy dolog, nem foglalkozom vele. Tegyük fel, hogy nem folytonos, hanem egyszer csinált valamit. Lehet ez szó, tett, akármi. A következmény alatt pedig nem annyit értek, hogy ráordítotok vagy adtok 1 pofont hanem mondjuk feljelentitek, segítséget kértek, akármi ilyesmi.

2020. aug. 6. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Att függ ki ez, hol és mikor. Ha az utcán valaki a seggemre csap, vagy utánam szól és elfut (már megtörtént) nem tudok mit csinálni, nem fogom a rendőrséget hívogatni, csak szar lesz meg bennem van a rossz érzés. Viszont pl ha a munkahelyemen vagy iskolában, bárhol egy kollega, tanár vagy ilyesmi tenné ugyanezt, na akkor igenis ügyet csinálnék. És ezzel nem feljogosítom az ismeretlen utcai zaklatókat, hogy persze itt vagyok bármit megtehetsz, mert undorító hogy valaki azt gondolja megteheti hogy egy idegen embert megüt, simogat vagy beszólogat neki, csak azt mondom ebben az esetben nincs sok lehetőséged.
2020. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első és az számít, hogy mondjuk egy felnőtt tanár teszi ezt egyszer de nem többször vagy (nem tudom hány éves vagy) mondjuk egy 16-17 éves fiú? Arra gondolok, hogyha a tanár tenné vagy férfi kolléga aki már elvileg érett arra nem tudod mondani, hogy kis kanos 16-17 éves. tegyük fel, hogy egyszer csinálná de soha többé. Számít, hogy ki?
2020. aug. 6. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Habitus és helyzet kérdése. Ahogy az #1-es is írja, vannak helyzetek amikor nem marad szó nélkül (kolléga, ismerős, tanár stb.).


S beleszaladhat a zaklató abba is, hogy rossz embert, vagy éppen rossz helyet, időpontot választ... pl. kicsit feministább a lány és még verekedni is tud (az egyik ismerősöm 12 éve kungfuzik, nem mondanád meg róla, de a habitusát ismerve biztos repülne pár foga aki szó nélkül molesztálná), avagy fél perc múlva a sarkon épp' felbukkan a lány kigyúrt fickója aki nincs épp mókás kedvében, vagy csak egy járókelő aki nem komálja a szatírokat, zaklatókat. Nem rendőrt szoktak hívni olyankor, inkább a zaklató kullog majd az éjszakai ügyeletre a kivert fogai miatt.

2020. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kicsit furán hangzik de ha valaki zaklat, akkor azt azonnal szét kell verni? Mármint arra gondolok, hogy ő mondjuk rácsap valakinek a seggére, nem szép dolog. Viszont szétverni érte, az szebb? Szerintem az jobban fáj ha valakit összevernek, mint akinek rácsap a seggére. Én nem azt mondom, hogy csapkodjon mindenki mindenki seggére csak úgy, de szétverni se kell érte mindenkit. Akkor ő is erőszakoskodó lesz. Lehet, hogy a pasi abbahagyná ha kapna egy pofont a nőtől és magától elmenne.
2020. aug. 6. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:

#4-es szerintem nem kell szétverni, de majd próbálja a zaklató elmagyarázni "á csak egy fenékmarkolászás volt" annak aki úgymond nem túl toleráns típus és már attól begőzöl az agya ha valaki csak jobban vizslatni meri a nőjét.

Láttam már olyat fesztiválon hogy három fickó épp' félrehúzott egy tagot és "kérdőre vonta" miért markolássza a nője fenekét + bónuszként pár sallert kiosztottak neki. Lehet nem az úgymond társadalmilag legelfogadhatóbb "megoldás" volt a lány barátja és haverjai részéről, de valahogy nem tudtam a taperolót sajnálni.

2020. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha pl téged taperolna az utcán egy csöves, vagy egy random, számodra nem túl vonzó személy, akkor velük is ilyen megbocsátó, elnéző és megértő lennél? Akkor is csak megrántanád a vállad, hogy hiszen csak rácsapott a seggedre, nem nagy ügy?
2020. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok. Igen számít hogy ki teszi. De egy 16-17 éves fiú szerintem épp elég idős ahhoz hogy tudja ne tegyen ilyet. Ha egy osztálytársam is a seggemre csapott volna ennyi idősen, vagy úgy nyúl hozzám ahogy nekem az már sok, vsgy kéretlen pénisz képet kapok stb. Szóltam volna tanárnak,szülőnek.nem kifogás hogy valaki egy kanos 17 éves, nekem ez a véleményem
2020. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó nem mindegy, hogy pontosan mi is történik. Kicsit rossz a példa, mert nem feltétlenül ronda csöves csap oda hanem lehet ránézésre normális ember. Mondjuk mivel én pasi vagyok, -gondolom te nő- ha egy nem vonzó nő csapna rám, nem akarnám szétverni. Ez így lenne fair nézet a nőt egy ronda pasi engem meg ronda nő. Szólnék hogy hagyja abba, mert ha folytatja akkor begorombulok. Viszont nem mindegy, hogy egyszeri rácsapás, vagy folytonos taperolás. Ha valaki egyszer csapna az még tolerálható lenne nekem, ha folytatná az nem. Egyébként itt a megbocsájtáson kívül akkor is játszik az, hogyha valaki mondjuk rád csap és őt ezért mondjuk félholtra verik, akkor ki kap többet? Nem azt mondom, hogy nem baj, csak nem kell rögtön szétverni, érted. Például azok akik hárman megvertek egy embert mint amit az ötös írt, az mondjuk szép dolog? Fogdosni se szép de hárman egyet verni se.
2020. aug. 6. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből felesleges értékharcot kreálni. Szóval nem ott kezdődik a probléma, hogy egy seggrecsapásért kiverik valaki fogát. Egyszerűen csak nem kell senki seggét csapkodni, akkor azzal véletlen sem provokálja ki a 3 kigyúrt faszi bosszúját. Mert tényleg, az se szép dolog, hogy hárman mennek egy szerencsétlenre, de ha az meg nem zaklat nőket, akkor valószínűleg a nagydarab pasik észre se veszik, és nem verik meg. Vagy, ha mindenképpen molesztálásra adja versenyzőnk a fejét, akkor meg igen, benne van a pakliban, hogy valaki meg jól ellátja érte a baját (igen, egy seggrecsapásért is simán).
2020. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Benne van persze. Mondjuk én nem csapkodtam senki seggét fesztiválon eddig. És gondolom nem is fogom csak a páromét, már ha elmegyek fesztiválozni, mert amikor voltam, nem tetszett. Én csak azt mondom, hogy az se szebb semmivel ha megverik, talán ha leordítják abbahagyná. Ugye azt írtad, hogy ha nem csapna rá, akkor nem vernék meg. Igen, viszont mi van akkor ha valaki beszól nekem és én verem meg egy beszólásért? Én sem vettem volna észre ha nem szól hozzám. Akkor ez felment a megverés alól, hogy ő volna magára a figyelmet? Szerintem is gusztustalan a fogdosás, nem a fogdosót mentegetem, hanem az is ugyanolyan gusztustalan ha hárman megvernek egy pasit. Sőt akkor az erőviszonyok még egyenlőtlenebbek. Én ugye nem fogdostam lányt sose mondjuk fesztiválon, viszont ha leordítana ilyenért, szerintem rosszabb lenne nekem, mint neki. Biztos nem csinálnám újra. Tehát ha le lehet rendezni másképp, szerintem úgy kéne. Persze ez az egyszeri dologra érvényes nem a folytonos taperolásra, az más. Az már tényleg komoly.
2020. aug. 6. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!