Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 165/110 vagyok 26 éves duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165/110 vagyok 26 éves duci nő. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 16:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem haragszol, részletesen kifejtem a véleményemet.


Szó nincs arról, hogy egy embert a testtömege alapján ítélnék meg. De ettől még nem fogok egy zavaróan túlsúlyos embert vonzónak mondani. Mert - nekem személy szerint - nem az. Ez nem "megítélés". Ez a külsejéről kialakított szubjektív vélemény. Megítélni akkor tudnám őt, ha ismerném. Nem ettől lesz jó, vagy rossz ember. Nem ettől lesz jó, vagy éppenséggel elviselhetetlen társ. Nem ettől lesz jó, vagy rossz szakember. Stb, stb. Sőt, még szép sem csak ettől lesz, bár a szépség egy nagyon szubjektív vélemény.

De attól, mert valaki egy kedves, és jó ember, még nem biztos, hogy vonzó is. Aztán persze van olyan haverom, aki szerint egy nő 100 kilónál kezdődik, és a legvékonyabb barátnője is 110 kiló volt, szóval ha azon aggódnál: vannak, akiknek ez a méret jön be.

Én személy szerint imádom, ha egy nő nem csont és bőr. Szeretem, ha van egy kis pocakja, és nem lapos a hasa. Szeretem, ha jó nagy, puha, lapos a feneke. Szeretem, ha szélesek a combjai. De a te méreteid már túlmutatnak az "ízlésesen telt" kategórián. Ezen most nyugodtan sértődj meg, de attól, mert elkezdesz durcáskodni, még a véleményünk nem fog változni. Sőt, azt is látni fogjuk, hogy nem csak a külsőddel vannak bajok.


Tudod, én sem vagyok egy nádszál. 171 cm mellett most vagyok 89 kiló. És rohadtul kényelmetlen. Sajnos az elmúlt kb. két évben rengeteg dolog történt, ami oda vezetett, hogy ilyen lettem. Betegség, munkahelyi gondok, magánéleti krízis... De ezerrel dolgozok azon, hogy ismét egy vonzó alakú, egészséges pasas legyek. Nem akarok valami görög isten lenni, sem olyan, mint egy sztárfocista, de olyan igen, akinek nem jelent macerát egy zoknit felhúzni, vagy egy cipőt bekötni. Aki nem fullad ki, ha fel kell rohanni két emeletet a lépcsőn. Mert szerintem sem megnyerő, és nem is egészséges. Pedig nekem "csak" 30-as a BMI-m. Neked 40. Ez már a harmadfokú elhízás kategóriája. Lehet kifogásokat keresni. Azt mindig lehet. Csak az a baj, hogy ez a tényeken semmit nem fog változtatni. Lehet csűrni-csavarni a szavakat, meg mentegetőzni, hogy a családban más is ilyen... igen, képzeld, ismerek egy olyan családot, ahol minden nő durván elhízott. Múltkor egyikük felszállt a buszra, amin utaztam. Érezhetően megsüppedt a busz. 170 centi magas, és kb. 150 kiló. Ő is, meg a testvére is. Az anyjuk kicsivel kevésbé van elhízva, de ő is messze az ideális kategória fölött van. Igen, lehet azzal takarózni, hogy "de hát a többiek is ilyenek". Csak amikor arról van szó, hogy mindegyikük cukorbeteg, vagy pre-diabéteszes, és minden bizonnyal 1-2 éven belül ő is az lesz, azon nem segít az, hogy "de hát a többiek is". Egyikük tolószékes, le kellett venni a lábát, végső soron a cukorbetegség okozta szövődmények miatt. A cukorbetegség pedig egyenes következménye az elhízásnak. Ja, és járni is már csak kb- egy pingvin stílusában tudnak. De ugye nem baj, mert "náluk mindenki ilyen". Az egyéb, kevésbé súlyos következményekről nem is beszélve. Feltűnt, hogy az elhízottaknak csúnyább, és betegebb a bőrük? Feltűnt, hogy sokuk 30-40 éves korára komoly keringési problémákkal küzd?

Szóval lehet mentegetőzni, csak a mentegetőzés nem fogja a tényeket megváltoztatni. Nem könnyű, tudom. De el kell döntened, hogy mi a célod az életeddel? Mit akarsz elérni 40 éves korodra? Hogy egy egészséges, életvidám nő legyél, akinek van szerelme, családja; vagy azt, hogy egy rokkant legyél, aki valószínűleg nem sok pasasnak kell, és akit tolószékben kell ekkora már tologatni? A döntés a tiéd. És persze, megint előhozakodhatsz azzal, hogy nem csak ezen múlik az egészég. Tényleg nem. Volt osztálytársam tökéletes alkatú volt, mégis meghalt rákban. Lehet valaki vékonyan is egészséges. De tudod, mi nem lehet? Extrém elhízással egészséges. Egy 70 kilós ember sem biztos, hogy egészséges. De ő, ha szerencséje van, és egészségesen él, akkor lehet az. Egy harmadfokú elhízott pedig semmiképp nem az. És tudod, a 0%-nál bármi több.

Hogy te 70 kilósan betegnek néztél ki? Lehet. Végső soron 50 és 68 kiló között kéne lenned. Tudom persze, hogy mire akartál célozgatni, hogy szerinted akkor már hú, de anorexiás zörgő csontú félholt kinézeted volt... csakhogy ez akkora kamu, mint ide Nagykáta. Ha valóban így gondolod, akkor az egy másik betegségre utal, nevezetesen hogy krónikus testképzavarod van, amit szintén nem ártana kezeltetni. Vagy ha te 70 kilósan tényleg betegnek néztél ki, akkor az nem a testtömegedtől volt, hanem valami egészen mástól, amit szintén nem ártana kivizsgáltatni és kezeltetni. (Tudom, persze, szó nincs ilyenről, ez is csak egy bénácska "érv" volt, amivel próbáltad a kövérségedet igazolni.)


Ami a fogalmakat illeti: a duci és a kövér nem szinonímák. Inkább a duci és a telt szinonímák. Valamint a kövér, és a dagad. De a duci és a kövér már más mennyiségbeli kategória. Nem csak a kifejezés durvaságában van különbség, hanem a jelentésükben is. Duci, molett, vagy telt az, aki KICSIVEL többet nyom, mint amennyi az ideális testtömege lenne. Kövér, dagadt pedig az, aki SOKKAL többet nyom annál. Mondjuk ha 75 kiló lennél, akkor lennél duci, vagy telt.


Egyébként bocsi, de szánalmas, ahogyan próbálsz vergődni, és "tisztára mosni" magad. Ha nem tudnám, hogy ez csak amolyan védekezési mechanizmus, a válaszaid alapján azt is lehetne gondolni, hogy finoman szólva nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Mondjuk az, hogy "Soványan is lehet valaki beteg." Igen. És? Ettől még nem lesz egészséges az, ha valaki durván elhízott. Tudod, ez olyan, hogy sajnos bizony gyerekkorban is meghalhat valaki. De ez még nem jelenti azt, hogy mindenki, aki meghal, az kisgyerek. Oké, ez a példa morbid volt, de talán látod, hogy miért butaság, amit mondtál. Egyszerű logikai hiba, ötvözve azzal, hogy érvek helyett az érzelmekre akarsz hatni. Tipikus érvelési hiba.

"Számtalan duci ember él és virul nem ezen múlik csak."

Valóban. De ahogy mondtad: nem CSAK ezen múlik. De ha megnézed, hogy kiknél nagyobb a valószínűsége a komoly egészségkárosodást, vagy akár halált okozó betegségeknek, azt fogod látni, hogy bizony a túlsúlyosaknál ez fokozottabban jelentkezik. De tudod, ez olyan, mintha azt mondanám, hogy felesleges a zebrán körülnézni, hiszen nem csak ezen múlik, hogy elütnek-e. Az érv önmagában igaz. Akkor is elüthetnek, ha nem nézel körül. És akkor sem biztos, hogy elütnek, ha csak vaktában átszaladsz. Csak tudod, a valószínűsége nem mindegy. Remélem, nem jutna eszedbe bárkinek azt tanácsolni, hogy mostantól ne nézzen körül, ha átmegy az úton. Ugyanez a helyzet az elhízással. Igen, egy vékony ember is lehet nagyon beteg. Meg egy elhízott sem biztos, hogy 40 éves korára rokkant, vagy halott lesz. De azért markáns különbség mutatkozik több betegségtípusnál is az elhízottak, és nem elhízottak között. Egyáltalán nem mindegy, hogy 10% a valószínűsége, hogy 10 év múlva is egészséges leszel, vagy 90%.

"a COVID miatt kirúgtak ( vagyis bocs konkrétan megszűnt a cég) tehát nincs 20 ezrem az ablakon kidobni."

Ezt megértem. Csak ugye mérlegelni kell azt is, hogy az ember milyen céllal "dobja ki a pénzt az ablakon". A saját élete és egészsége érdekében? Hidd el, egy komolyabb betegség több, mint 20 ezret vinne el a kasszából. Ráadásul nem hiszem, hogy hirtelen most lettél túlsúlyos, rengeteg időd lett volna eddig is elmenni egy kivizsgálásra, csak ugye eddig mindig találtál valami "takarót".

Az pedig, ha egy orvos erre azt mondja, hogy rendben van, az vagy azt jelenti, hogy te kibírhatatlanul arrogáns vagy, aki ezt az egy mondatot hajlandó elfogadni válaszul, vagy azt, hogy az orvos piszkosul megbukott a saját szakterületén.

Az meg szintén nem érv, hogy "de hát ő a háziorvos, nincs más a faluban". Vagy 30 éve létezik a magánerndelés intézménye. Nem csak a háziorvosod létezik a világon. Jogodban áll szakembert felkeresni, és kikérni a szakvéleményét, függetlenül a háziorvostól.


Egyébként meg: te kérdezted meg, hogy mit gondolunk. Igen, vannak bunkó válaszolók is, de az a helyzet, hogy te mindenkire, aki nem azt mondja, hogy "hú, de szuper, hogy ennyire kövér vagy, ez a tökéletes alak", azt te mind kötekedésnek, meg bunkóságnak veszed. Gyakorlatilag eldöntötted, hogy milyen kérdést fogadsz el, és mindenki más pedig bunkó.

De a kérdésem, hogy akkor mi a fenéért tetted fel ezt a kérdést??

2020. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
63%

"jól érzem magam így"

Dehogy érzed magad jól! Csak még magadat is megpróbálod átverni ezzel.

Ha jól éreznéd magad, akkor nem itt keresnél önigazolást. Van valami, ami miatt egyáltalán nem érzed jól magad. Gyanítom, ez pedig a párkapcsolat. Nem tetszik, hogy a férfiak 98%-a rád sem néz, és a maradék 2% is csak dugni akarna. Váltaoztatni persze nem akarsz, mert szerinted nincs veled semmi probléma, és a világ a rossz, amiért nem lohol utánad egy halom szívtipró.

2020. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
25%
Eközben 190/97 vagyok és még 5 kg-tól szeretnék megszabadulni. Kiqrt kövér vagy.
2020. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%

"171 cm mellett most vagyok 89 kiló"


Ez teljesen rendben van. Főleg, ha eddzel is. Ha eddzel is, és izom van rajtad (nem az a Balaton Soundos kigyúrt állat) akkor még 100kg is lehetsz. :). Az se mindegy, hogy az a testtömeg az izom vagy zsír... Nagyon nagyon nem mindegy ... ég és föld a különbség. És alapból különbözőek vagyunk és valakiknek a csontozata többet nyomhat. Szóval egy 90kg-os ember is lehet "vékony".

2020. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:

A negatívok nem érdekel.

Jah és ízlések és pofonok én elhsizem nem tetszik mindenkinek de több üzenetet is kaptam amiben direkt ilyen nagyobb duci nőt kerestek, volt aki a 150kgt se bánná.

2020. aug. 7. 12:01
 56/68 anonim ***** válasza:
79%
Én imádom a dagi csajokat 😍
2020. aug. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:

Nejem 167 magas és 85 kiló. Már nem olyan fitt, mint 10 - 20 kilóval vékonyabban. Nekem tetszik a teltsége, de ennél nem tudok elképzelni kövérebb partnert. Ráadásul egészségügyi szempontból nem is kéne ennél nagyobb súly.

Jómagam is túlsúlyos vagyok. 100 - 110 kiló körül mozgok, de 185 magas vagyok. Nem vagyunk teszetosza, lusta kövérek, tevékenyen élünk. 34 éves koromig még aktívan sportoltam. (90 kilós voltam akkor)

Azt el kell mesélnem, életkor előrehaladtával, a kisebb túlsúly is egyre jobban zavaró. Sokkal nehezebben viseli el a szervezet a terhelést! Ide tartozik a szex is. Mi az ágyban sem vagyunk annyira fittek, mint 10 - 15 éve. A te arányod, túlsúlyod, ha nem adsz le belőle, sokkal nagyobb terhet fog róni rád 40 év felett!

135 kilónál volt az én rekord testsúlyom, ennek kb. 14 éve. (35 évesen) Abbahagytam a sportolást, éjjel nappal szellemi ülőmunkát végeztem, sok stresszel. 1 - 1,5 év alatt híztam meg ennyire. Cukorbeteg lettem, candida problémával, magas vérnyomásom lett, fájtak a lábaim, sokszor begörcsöltek. Még a lépcsőzés is nehezemre esett. Szintén kellett 1,5 év, mire leadtam 25 kilót. Sajnos, ennél lejjebb valahogy nem akar menni, de a 100 - 110-nél nem megy feljebb legalább. Célom a 80 - 90 közötti súly lenne.

49F

2020. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%

nem bántásból de te már bőven tul agy a"duci" kategorián.

Az izületeink nem ilyen terhelére vannak kitalálva.

2020. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy (sajnos) nem duci vagy, hanem súlyosan elhízott. Ez nemm bántás, hanem a magasságod és a testsúlyod alapján ez az objektív igazság.
2020. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
46%
Én 187 cm és 74 kg vagyok. Férfi. Hasonlítsd össze ezzel
2020. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!