Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki próbálta már, avagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki próbálta már, avagy szokta csinálni a hógolyozósást (szájbaélvezés után csókolózás), hogyan volt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Előre megbeszéltétek, vagy spontán jött?

2020. aug. 4. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezen nincs mit beszélni, spontán jön mindig, és úgy érzem jól is van ez így 🤫
2020. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak tudnám, mi köze mindehhez a hógolyónak? :-o Azon kívül, hogy a sperma is fehéres színű.
2020. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Hógolyó. Véletlenül sem lehet a dolog az ami, mindenképp kell egy idióta név 🤣
2020. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nem habcsóknak hívják? Mi szoktuk csinálni, most már spontán is, de az elsőt megbeszéltük, hogy így fejezzük be.
2020. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Hógolyó, habcsók stb. ezer féleképpen szokták hívni. Nem kell túlkombinálni, megkérded a lányt hogy ne nyelje le és egyszerűen odahúzod egy csókra. Ha furcsállja akkor megmondod hogy szereted és kész. Bár a fene a gusztusodat, de ha neked ez jó.
2020. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem ha a csaj nem a dzájából ereszzi a számba, handm az egyik alsó testnyílásából.
2020. aug. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első spontán jött. Így fejetem ki a hálámat, hogy orális kényeztetésem a szájában fejezte be. Plusz nem undorodom magamtól. Van hogy 69 után a punci nedvvel és a spermával a szájban csókolózunk. Imádjuk is, meg az egymás iránti feltétel nélküli elfogadást is jelenti. Szerintem ennek házasságban alapnak kellene lennie. Orál után is igényeljük a csókot.
2020. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal mikor már közel voltam az elélvezéshez, kértem h ne nyelje le, hanem csókoljon meg utána. Felizgult állapotban könnyebben mondok ilyeneket, előre megbeszélni kínos lett volna.

Azóta meg spontán, néha eszébe jut. Egyébként néha tetszik, néha meg nincs kedvem hozzá. De olyankor is kell, mostmár nincs mese :P

2020. aug. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!