Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ugye jól sejtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ugye jól sejtem?

Figyelt kérdés

Ha nem tudtok teljesen ellazulni, mert pl első szex a partnerrel,akkor hiába izgultok fel, a puncitok bejárata nagyon feszes, szűk lesz?


Pl első szex az adott pasival szitura gondolok. Egy pohár pezsgő mondjuk segíthet?


Mert én hiába voltam nagyon gyengéd, figyelmes, kedves, ma sajnos kevésnek bizonyultam.



2020. aug. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez azt jelenti hogy olyankor nem is izgulok fel
2020. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor te be sem nedvesedsz?
2020. aug. 1. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából jól sejted, tudat alatt összeszorítják a hüvelyizmokat attól tartva, hogy fájni fog - s tényleg fáj. S a lubrikáció (nedvesedés) is jóval kisebb mértékű / menet közben egy pillanat alatt kiszárad.

Egy pohár pezsgő segíthet, de ne kívülről várd a megoldást (azaz ne pezsgőtől). Hanem attól, hogy még jobban ráhangolódsz a partneredre, még lassabban, óvatosabban, figyelmesebben haladsz! Előjáték-előjáték-előjáték, használd az ujjaid is és teremts megfelelő körülményeket.

2020. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtettem mindent, ami emberileg lehetséges volt tőlem. Nem volt még ilyen a pályafutásom során
2020. aug. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!