Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy álltok a melegekhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok a melegekhez?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Idegesítőek (nő vagyok)
Idegesítőek (férfi vagyok)
Nem zavarnak (nő vagyok)
Nem zavarnak (férfi vagyok)
71 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Rossz a kategória

Ez szexualitás -> egyéb kérdések

2020. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Idegesítenek, férfi vagyok és meleg.
2020. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért nincs olyan kategória, hogy “szeretem őket”? :D én hetero nő vagyok, de a legjobb “barátnőm” egy meleg pasi :D

Van az a mondás, hogy minden sikeres férfi mögött áll egy nő. A nő mögött pedig egy meleg barátja 😄

2020. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyan nálam, hogy egyszerűbb lenne az élet, ha mindenki heteró lenne, de nem az. És ha az ember ismeretségi körében vannak melegek, akkor pláne nincs az benne, hogy ő ne legyen olyan, mint amilyen lenni akar. Szóval ebből nincs kiút. Hozzá lehet szokni.
2020. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Két ember magánügye.

Hetero ffi

2020. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Férfi vagyok, de nem érdekel másnak a szexuális orientációja. Emberileg ítélem meg a környezetemben lévőket, nem az alapján hogy a szexben mit szeret vagy mit nem (s nem is az alapján mennyi pénze van, vagy milyen iskolái). Az ő dolguk, engem a nők izgatnak mást meg nem. Ételből sem mindenki ugyanazt szereti.
2020. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint a heterókhoz.


Idegesítőek. Engem mindenki zavar.

2020. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Engem a legtöbb meleg nem zavar. Valóságban még nem találkoztam irritáló meleggel vagy leszbikussal (néhányat ismerek, ők rendes emberek), videón viszont láttam olyanokat, akik irritálnak pl Szever Misii, James Charles meg a Cut nevű YouTube csatornán Curtis, meg LL Royale volt, akiktől falnak mentem.

N

2020. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

családban van egy, ő elég idegesítő de nem azért mert meleg hanem mert egy egoista tetű :D

nem zavarnak amig nem nyomulnak rám, leszbikusok se zavarnak, az is van a rokonaim között ő mondjuk az egyik legjobb fej akit ismerek, csak annyi ha próbálkozok egy lánynál és veszi a lapot akkor még az elején jelezze hogy rossz vizeken próbálkozok :D

2020. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Engem alapjában véve nem zavarnak.

Mindenkinek joga van az lenni, ami szeretne.

Egyetlen észrevétel, hogy a négy fal között tegyék.

Nem a melegek felé van ez az elvárásom, én azt sem szeretem, ha az utcán vagy máshol falják egymást az emberek.

2020. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!