Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan álmotok ami után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan álmotok ami után muszáj volt magatokhoz nyúlni,annyira felizgultatok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már volt nem is egyszer.

Volt olyan is mikor felálomba oda markoltam, és folytattam amit mellet.

Meg volt mikor reggel olyat álmodtam és merevedesem volt de le kellet kezelni mert olyan jó álom volt.

19/F

2020. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinek nem volt? :) Reggel ha nem kell rohanni és úgy ébred az ember akkor naná, legalább jól indul a reggel, jobban mint 3 cent rummal :D
2020. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt, teljesen valós volt az álom, még mindig emlékszek rá, annyira realisztikus volt az egész. Olyan lányokat tudok elképzelni álmomban, akiket ismerek és gyönyörű szépek. Ébren nem tudok ilyen jól koncentrálni, hogy elkepzeljem őket. Kb 3 havonta 1x fordul elő ilyen, ilyenkor betonkemény pénisszel ébredek (soha máskor nem tudok ilyen erőteljes mervedést produkálni), és előválladéktól elázott boxerben. Ha erre ébredek, muszáj kiverjem másképp nem tudok lenyugodni. 24f
2020. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, fiatal koromban többször is, ma már ritkán.
2020. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, kb. 2-3 hetente van ilyen.


L

2020. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!