Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz normális pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz normális pasit találnom 180 cm magas nőként ha kicsit domináns vagyok és sportos testalkatú?

Figyelt kérdés

Szeretem a szexben ha a pasi pitizik egy kicsit.

Vagy dominája lehetek ráparancsolok.

Jó időben szeretek kicsit nőiesen kihívóan öltözködni de sok pasi rám se mer így nézni.

Miért van ez fiúkák?

30l



2020. júl. 28. 23:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
56%

ma 00:08

De ez nem úgy szánalom szex mint amikor egy csúnyább lányt dönget meg valaki, hanem maga az aktus létrejötte szánalmas

2020. júl. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
63%

Mert a nők 90%-a domináns, igazi férfit keres. Valamint neked se lenne vonzó egy macskajancsi, aki szubmisszív.


Tehát neked olyan jóképű, férfias férfi kell aki az ágyban pedig behódolna neked, ez pedig ritka.

2020. júl. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy dromedár vagy.
2020. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 mikeXxX ***** válasza:
63%
Azt a nőt akit nem néznek meg kihívóan sem az egy bányarém lehet szerintem a többit meg nyílván akkor tudod megbeszélni valakivel ha már van szex is. 40f
2020. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Mert mi férfiak szeretünk a nagyobbak, erősebbek lenni.
2020. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Seven Up szerintem nem szánalmas ha két embernek bejön, akkor bejön. A szánalomszex pedig pont az amit leírtál elsőnek.
2020. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!