Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz normális pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz normális pasit találnom 180 cm magas nőként ha kicsit domináns vagyok és sportos testalkatú?

Figyelt kérdés

Szeretem a szexben ha a pasi pitizik egy kicsit.

Vagy dominája lehetek ráparancsolok.

Jó időben szeretek kicsit nőiesen kihívóan öltözködni de sok pasi rám se mer így nézni.

Miért van ez fiúkák?

30l



2020. júl. 28. 23:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal férfiként én is azokat a lányokat kerestem, akik igénylik azt, hogy én mondjam meg mi legyen, legyen köztünk egyfajta hierarchia. :) Sokat értem már azóta, s egyáltalán nem érzem magamat rosszul, ha egy domináns nővel ismerkedek. Alapvetően az egyenrangú kapcsolatot tartom reálisnak, de természetesen nem lehetetlen egy domináns nőt találni. Egy a bibi: nem találkoztam még olyan domináns nőt, aki igényelte volna a behódoló intelligens férfit.
2020. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk az, hogy "fiúkának" hívsz itt mindenkit, elég lenéző hangnem... Ez a típus tetszik, de semmiféle megalázásba és sértegetésbe nem mennék bele.
2020. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
40%
Négyes ez nem szánalom szex az másik dolog. Mondjuk engem beindítana a kérdező ha bejönne nekem és fordítva.
2020. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%

Mert a férfiak többsége inkább domináns, mint szubmisszív legyen. Te meg egy dominának gondolod magad és szubmisszív "fiúkákat" keresel (igen jól írtad "fiúkákat").

Ez még vili, már csak azt nem értem miért írtad oda a kérdésedhez a maszturbálás hastaget bár van rá egy tippem Lacika 😂

2020. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%

Itt az a kérdés, hogy mindez arrogáns, agresszív, lenéző módon valósulna meg, vagy kedves, csábító, szexi köntösben.

Nem vagyok híve az erőltetésnek. Aki igazán ért a csábításhoz, eléri, hogy a partnere önként tegyen meg dolgokat.

Én imádom kiszolgálni a partnerem, de önszántamból teszem.

Nem tolerálnám a tiszteletlenséget.

2020. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
76%

ma 23:25

Nem vagyunk egyformák. Én nem tudok elképzelni olyan kapcsolatot magamnak (mondjuk semmilyen típus nem való nekem) ahol én mint Férfi alárendelt legyek.

Akkor vegyen magának egy kutyát és uralkodjon afelett...

2020. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
37%

Én pl a sub puncikat szeretem, és az alacsonyabb nőket.

F

2020. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
77%
és ki van a konyhába?
2020. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%
18# Akinek épp van kedve főzni.
2020. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%

38 vagyok, és (nem vicc) álmaim nője lenne egy ilyen nő, akinek, ha kell, akkor talpat nyalnék. Imádom, ha egy nő domináns, kevés ilyen nő van, sajnos.

És nem ijednék meg, hogy sportos az alkatod:).

2020. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!