Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Milyen pasik jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Milyen pasik jönnek be neked?

Figyelt kérdés
Külső, belső, kor.
2020. júl. 28. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Szép, szép, XI. Század
2020. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Gyakoris 30 feletti incelek a kedvenceim.
2020. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Szép farkuak
2020. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gazdag öregek.
2020. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külsőre az alábbi emberek jönnek be, szóval alapvetően hasonló stílus tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A belsőt oldalakon keresztül lehetne írni, és az könnyebben változik, mert lehet, hogy mondjuk egy számomra nagyon nem szimpatikus vonást kompenzál valami mással. Talán ehhez köthető, hogy nekem fontos, vagy legalábbis nagy előny, ha vannak közös érdeklődéseink és hobbijaink. Igazából David Tennant (első linken szereplő férfi) belsőre is nagyon vonzó (jó, mondjuk mindegyikük az a megnyilvánulásai alapján) szóval nézz meg vele nyugodtan interjút, hogy miért.


Én húsz éves vagyok és igazából elsősorban kortárssal, mondjuk max 25 évessel tudom elképzelni magam. Nyilván nem dobnám, ha mondjuk 26 lenne és tudom, hogy vannak külsőleg és/vagy belsőre vonzó nálam jóval idősebbek (30+), de hosszútávú kapcsolatot csak egy kb velem egyidőssel tudok elképzelni.

2020. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, értelmes, figyelmes pasik, akik nem kérdeznek hülyeségeket, hanem pontosan látják van szimpátia.
2020. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!