Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Testalkat, stílus, esetleg intim fazon.

F29


2019. szept. 1. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Magas, helyes, ,izmos,humoros és legyen háza , de legfőképp autója. Ilyenek nagyon nincsenek, csak a lecsúszott gyári munkások, az sem baj ha rosszfiú, csak azért legyen ember..
2019. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
írd be google-be hogy "The Weeknd" 😀 pont olyanok 10/10
2019. szept. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
L25 Nekem tetszenek az izabb pasik viszont ne legyen túl izmos, illetve az sem baj ha egyáltalán nem izmos mert ez annyira nem fontos. A karján lehet tetoválás de az sem baj ha nincs rajta, bár az csak izmos karon tetszik! :) Imádom ha egy férfi öltönyben van, vagy divatosan öltözik, de az se baj ha koszos munkas ruhaban van mert ha bejön akkor abban is bejön! :) Számomra ami nagyon fontos, hogy jó legyen a haja és nem elhanyagolt, azért vágassa le ha már szükséges! Szeretem, ha egy pasinak szakálla van, de nem mindenkinek áll jól.. :) Nagyon szeretem a rosszfiúkat... :p ...valamint szeretem, hogyha nem teljesen csupasz alul, inkább legyen ott valami vagy az sem baj ha egyáltalán nem borotválja mert így férfias! :) szóval elég változó az ízlésem, inkább az a fontos számomra, hogy jó legyen a haja és az arc nagyon fontos, ha helyesnek találom akkor a többi mindegy! :)
2019. szept. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
#3 végre egy nő aki nem rugaszkodik el a valóságtól. Teljesen korrekt amit írtál.
2019. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ismeri a Gyakori Kerdeseket
2020. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!