Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vágyom hogy más férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom hogy más férfival legyek szexuálisan? 20/L

Figyelt kérdés

Van párom akit nagyon szeretek már közel 3 éve. Megcsalni nem fogom!

Hogy lehet elnyomni ezt az erős vágyat mások iránt?

Másokkal is van ez? Normális?



2020. júl. 27. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolatomnál ez volt, nem lehet elnyomni, szakítás lett a vége
2020. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem elnyomni kell a vágyat - mert azt nem lehet. Hanem megérteni miért alakult ki benned. Tedd fel magadban a kérdést, van-e ami hiányzik a kapcsolatodból, miért alakult ki benned ez a vágy. Ha ezekre a kérdésekre megtalálod a választ, akkor megérted magad, s tudni fogod kezelni is.

Amit érzel csak a felszín, ennél több van bent, amit még nem is látsz saját magadról.

2020. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Te ki akarsz próbálni mást is, illetve már elmúlt a szerelem kár erőltetni. Amúgy írhatsz.
2020. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 K.L.Kiss ***** válasza:
69%
Csináljátok hármasban. Az nem megcsalás és van jelentkező bőven!
2020. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én akkor éreztem erős késztetést amikor nem volt topon a szexuális életünk és tudni akartam, hogy mással jobb lenne-e, vagy ugyan olyan szar. De a párom nem tudtam volna elhagyni, így inkább arra törekedtem, hogy vele legyen jó és ne legyen okom sóvárogni mások iránt. Az utóbbi időben elkezdtünk fejlődni és összecsiszolódni, eszembe sem jutott azon gondolkodni milyen lehet mással.

20l, (1,5 éves kapcsolat)

2020. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelemből alakuló kapcsolat a legszebb de szinte mindíg véget is ér. Bölcsen teszed ha az időre hagyod ezt. Ha folymatosan ott lesz benned akkor az befolyással lesz úgy is a kapcsolatodra.
2020. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy első kapcsolat az sosem az utolsó

Vágyakodsz az újra, felfedezni mást is ez teljesen természetes

2020. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed 2020 as volt. Mamár 2023 v. Kíváncsi lennék mi történt azóta. Elnyomtad, megélted ?
2023. júl. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!