Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel arra ébredtem, hogy áll a farkam, és a barátnőm benne ül. Tehát a beleegyezésem nélkül kezdett lovagolni. Akkor elmondhatjuk hogy meg vagyok erőszakolva? 22/f

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 07:03
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
De utána azért jól kikértem magamnak.
2020. júl. 23. 09:22
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

Vajon feljelentsem a páromat, amiért többször nyalással ébresztett? 🤔


Tetszett a kérdés, jót mosolyogtam rajta.

2020. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom szegény csajt,hogy ilyen pasija van.Más örülne neki.
2020. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Döntöttem. Megteszem a feljelentést. Hátha leültetik egy évre. Addig is pihenek. Szörnyű. Folyton csak a szex, szex, és a szex. Naponta többször is. Fárasztó.
2020. júl. 23. 11:40
 25/31 anonim ***** válasza:
96%
Minek neked barátnő,ha utálod a szexet?
2020. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Látom még szűz vagy kisfiam. A napi 3-4 szex éveken keresztül igen kimerítő tud lenni, hiába úgy néz ki mint egy topmodell. És akkorák a mellei mint két gyönyörű dinnye...
2020. júl. 23. 11:50
 27/31 anonim ***** válasza:
94%
várj, kitalálom, amíg írod, addig pedig ő és a barátnője éppen szopnak, mint a porszívók
2020. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

27


Rosszul írtad. A csaja porszívózik, a csaja barátnője szopik. Aztán kinyalják egymást, ha tiszta a lakás.


Amúgy egészen kétségbeejtő, hogy ma Magyarországon (is) milyen nagyon sokan nem értik az iróniát. Legyen szó bármilyen témáról.

2020. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Tfh nem ordas kamu a kérdés.


Szigorúan, betű szerint, ha a bíró karót nyelt, akár lehet erőszak is, mert beleegyezés nélkül volt.


Kevésbé szigorúan, nem volt erőszak, mert az ébredés pillanatában közölhetted volna, hogy nem.


Gyakorlatiasan, és nem erőszak, mert azzal hogy folytatta, ráutaló magatartással beleegyeztél. A konszenzuális szex pedid definíció szerint nem lehet erőszak.



Amúgy, ne legyenek illúzióid. Ha feljelented, nem egy egy évig, de az életben többet nem dug veled. Nincs az a nő aki lefekszik valakivel, aki börtönbe akarja juttatni.

2020. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A francba, egy óráig gondolkodtam, hogy mi az a Tfh!

De ne tegyük fel, mert a kérdés igenis, hogy ordas kamu.

2020. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!