Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel arra ébredtem, hogy áll a farkam, és a barátnőm benne ül. Tehát a beleegyezésem nélkül kezdett lovagolni. Akkor elmondhatjuk hogy meg vagyok erőszakolva? 22/f

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 07:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De fordítva ülnék öt évet?
2020. júl. 23. 08:17
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy valaki nem ébred fel a behatolásra (normál szituációban, tehát nem részegen vagy bedrogozva) egyik fél részéről sem. Ha beleült a farkadba, akkor te ennek tudatában voltál és nem ellenkeztél.
2020. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%
Kamu. Amint hozzáér, fölébredsz, majd megtudod, amikor már nem csak képzeletben lesz ilyen.
2020. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%

Életszerűen megközelítve a kérdezőn persze nagyon jót mulatunk, meg úgy vagyunk vele, hogy ki ne szeretne így ébredni egy párkapcsokatban.


De amúgy jogelméletileg vagy „filozófiailag” megközelítve engem is érdekelne egy joghoz értő válasza. Ugyanis létezik a párkapcsolati/házasságon belüli erőszak fogalma. Magyarán hiába vagy valakivel akár házas is, ha a beleegyezése, akarata ellenére közösülsz vele, feljelenthet. Legalábbis nyugati országokban vannak ilyen perek, még celebek közt is. (Mondjuk ott szerintem még vissza is élnek sokan ezzel nők, mert ott mindent is betegesen túltolnak.)

2020. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
#14 teljesen igazad van, létezik a férfiak elleni nemi erőszak is. De a kérdező esetében ez nonszensz és kamu. Már ott el van rontva a sztori, hogy fel kellett volna ébrednie a behatolásnál. Aztán tegyük fel, hogy mégsem. De akkor is folytatja a dugást és nem löki le magáról a nőt, amíg el nem élvez?
2020. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

15


Ha jól tudom, az erőszak megvalósulásához egyáltalán nem kell hosszas reszelés, ha már csak a makk becsusszant 1 másodpercre, megtörtént. Sőt, bekövetkezhet nemi erőszak behatolás nélkül is. Pl valakit lefognak vagy begináznak, és fogdossák/ujjazzák vagy nyalják/szopják a nemi szervét, hozzádörgölik a magukét.

2020. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%
Rendben, de a kérdező nem volt lefogva, beginázva és nem is ellenkezett. Utólag lehet rájött, hogy ő ezt mégsem akarta, de ilyen nincs :D ahogy egyes nők részéről is hatalmas parasztság, amikor utólag megbánnak egy aktust és ezért próbálják erőszaknak titulálni. Ez kb ugyanaz lenne, ha igaz lenne.
2020. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Damu emiatt ült öt évet.
2020. júl. 23. 08:57
 19/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem volt lefogva és beginázva, de aludt.


Ha egy mondjuk X kolléganője X-nél alszik, mert lekéste az utolsó vonatot hazafelé, és X álmában rámászik a nőre és kicsit beteszi neki, vagy éppen csak megfogja a sunáját bugyin keresztül, és arra rögtön felébred a csaj, az már nemi erőszak, nem?

2020. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Igen erőszak, mert rögtön felébred és ellenkezik. A kérdező nem ellenkezett, hanem felébredt és megvárta amíg elélvez.
2020. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!