Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is érezte már magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már magát emiatt értéktelenebbnek?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom vagy olvasom,hogy hú ez a férfi meg az a férfi mennyi ideig bírja a szexet,most pl ismerősöm mondta,hogy volt egy férfivel aki másfél órahosszáig bírta egyfolytában a szexet.Ilyenkor kicsit szarul érzem magam mondjuk a szeretkezést szeretem igazán ha van párom azt is el lehetett húzni de nem reszelés volt mint amit sok helyen lehet látni vagy olvasni vagy igényelnek a nők.Mióta a netet nézem egyre jobban maga alá gyűr a társadalmi szarság mintha minden nőnek az kéne,hogy a férfi órákig bírja elsőre egy szuszra meg minden.Sokszor néztem ilyen amatőr házi felvételeket ott is reszelnek jó sokáig,jó tudom sokszor a netes dolgok csak látszat dolgok de mégis furcsán érzem magam.

2020. júl. 23. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A valosagban is van jo sokaig tarto reszeles. Tapasztalatom szerint pont harminctol otvenig.

De az faraszto es unalmas tud lenni. De masik vegletkent a tizperces embereket latom, vagy hogy a pasival kellene foglalkozni meg, es a nore nem sok marad belole. En pont az a no vagyok, akit a sima mezei dugas elegiti ki, huvelyi orgazmus. Fel ora vagy nem merem, de annyi ido kell, hogy fel vagyok en huzva, de ki is eleguljek. Azok a maratonok fiatalon untattak, akkor meg nem volt a huvelyemben az az erzekeles, ami mara van.

Annak idejen ferfiak az en kedvemert huztak iszonyu sokaig, en meg pont nem arra vagytam. Senki nem oszinte, es nem tudja, mit szeret igazabol a masik.

2020. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eljuttatod a csúcsra a partnered és utána pihegve hozzád bújuk akkor nem vagy értéktelen. Nem attól lesz egy szex jó, hogy x óráig reszelsz mint a Druacell-nyuszi. A szex minőségét nem időre mérik.

Na jó, kivéve ha valaki fűt-fát ígér, de utána 2 perc alatt eldurran. A másik véglet sem jó, aki csak mint a robotgép csinálja. A nőknek Férfi kell nem egy automata vibrátor.

2020. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1/


És akkor előjáték nuku?Mert szerintem tök szar az a szex ami csak a dugásról szól aztán kész azt annyi.És előjátékkal pont,hogy a nő kap több törődést és figyelmességet.

2020. júl. 23. 00:46
 4/9 A kérdező kommentje:

2/


Hát nem tudom sok helyen olvasni,hogy olyanokat keresnek akik sokáig bírják akár óráig is egyfolytában.De húzni a szexet többféle képen is lehet.Szóval ahogy elnéztem sok nőnek a robotgép is megteszi.

2020. júl. 23. 00:47
 5/9 A kérdező kommentje:

2/


Vagy automata vibrátor

2020. júl. 23. 00:48
 6/9 anonim ***** válasza:

figy, a sima reszelést én sem tudom 5-10 percnél többet csinálni, viszont ha összefekszünk az asszonnyal és nem egy quicky-t nyomunk, akkor néha olyan későig tart, hogy mehetünk is lefeküdni.

Sokszor volt hogy akadt egy szabad óránk és amikor már ténylegesen ott voltunk, hogy reszelés, akkor vettük észre, hogy vége az órának, mert annyit elszórakoztunk az előjátékkal, simogatással és mindennel, amivel a szexnél elmegy az idő.


Nem kell félned, hogy azért, mert nem vagy képes 1 órát reszelni, nem kellesz, nem azon múlik a szex minősége. Én képes vagyok kielégíteni a páromat egymás után 3-4-5ször is, mert már nagyon jól ismerem hogyan kell és még el sem jutottunk a szexhez.

Ha csak két percet bírsz, akkor is lehet szuper, ha pont úgy időzíted, hogy az óriási elsülés pont a kettedik percben legyen.


Igen, amúgy könnyítés a játékszer, a vibrátor, mi is használjuk és imádjuk, de nagyon érdemes megtanulni nélküle is. Nem mondom, hogy csak akkor vegyetek amikor már vérprofi vagy, hanem, hogy játék mellett is tanulj meg jól munkálkodni.

2020. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6/


pedig volt,hogy azt tapasztaltam oké előjáték elhúzás meg minden de a lényeg a dugd be húzd ki.Én sajna az átlag kategóriába tartozom aki elsőnek hamarabb elmegy és másodikra bírja tovább de a múltkor megkaptam egy csajtól,mi az,hogy elsőre hamar elmegyek hát az ő fickói elsőre is nagyon sokáig bírják akár egy óráig is,ha elmegyek hamar addig ő lelohad,de ez is hülyeség mert míg regenerálódok kényeztetem máshogy.

2020. júl. 23. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj veled, sőt. Pár evvel ezelőtt volt egy párom aki sokáig bírta, folyton dicsekedett is vele, nekem viszont kellemetlen volt ez és nem csak azért mert nem akaram társaságban megvitatni az intim pillanatainkat ( ez más téma már) hanem azért is mert úgy éreztem, hogy azért nem tud előbb elmenni, mert nem vagyok elég kívánatos, nem vagyok elég jó, valamit rosszul csinálok, (aztán közbe már minden bajom volt, többször is begorcsolt a lábam, egy idő után meguntam, csak a plafont néztem). Nem is volt hosszú, tartós kapcsolat. A következő párommal teljesen más volt minden, ő rövidebb ideig bírta, viszont sokkal nagyobb hangsúlyt fektett arra, hogy hogy érezzük magunkat szex kozben, vele élvezetes volt minden pillanat, sose untam el magam, képesek voltunk nevetni közben ha úgy alakult a helyzet, beszélgetni. A szex nagyon élvezetes volt, sose panaszkodtam, sose volt gond, hogy rövidebb a szex, mert minőségben ezerszer jobb volt. Vele megosztottam a fantaziáimat, ahogy ő is velem az övéit, így nyílt volt a kommunikáció, nem volt tabu semmi, aztán átbeszéltük, hogy mi fér bele nekünk és mi nem, ezt korábban nem sikerült másokkal. Szóval számomra abszolút nem számít, hogy milyen hosszú a szex
2020. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/


Ezt jó olvasni jó,hogy még vannak ilyen nők. Én a no találkoztam egy jó csajjal kétszer rögtön azt kérdezte medfig birom. Mondtam neki elsőre hamarabb mert ugye nagyon sokat se szexeltem mostanában de másodikra tovább. Aztán jött a szöveg,hogy az ő barstai mindig elsőre is sokáig bírták meg,hogy milyen lelombozó a nőnek ha elmegy elsőre a férfi és adfig regenrrálódik,de mondom miért lenne az amíg a férfi regenerálódik,adfig kényezteti a nőt. Szóval én mindent meg tettem,hogy jó legyen neki mind a két alkalomkor min alkalmanként 4x elment ő maga mondta,hogy fantadztikus. De hiába tetszett nagyon ráparáztam pláne az ilyen szövegek után szóval fel állt de nem mindig mert az agyam nem kapcsolt ki elkezdtem szarul érezni magam,hogy impotens vagyok de akkor ugye egyáltalán fel sem állt volna. Szóval rá jöttem szép csaj volt de ez nem minden mert a hatása nem volt százas rám lehet a szövegei meg a kis felhányása,de fura itthon meg kő kemény vagyok odalent szóval ez van hiába a külső. Viszont amúgy ő mindent megkapott a maximum törődést és sokszor elment.

2020. júl. 25. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!