Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy együtt aludtatok egy pasival, de nem terveztetek vele szexelni, aztán mégse csak alvás volt?

Figyelt kérdés

1. Milyen viszonyban voltál a pasival?

2. Miért aludtatok együtt? Miért nem terveztetek szexet?

3. Hogy alakult végül úgy, hogy nem csak alvás lett? Ki kezdte..?

4. Meddig mentetek el, szex, petting, hány kör, stb.?

5. Megbántátok, hogy nem csak aludtatok?

6. Mi lett a folytatás?

7. Hány évesek voltatok és hányadik partnerei voltatok egymásnak?


2020. júl. 22. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem aludnék együtt csak úgy egy férfivel, szóval nem, nem volt.
2020. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen, volt ilyen.

1) egy házibuliban találkoztunk, a legjobb barátnőm haveri társaságába tartozott

2) azért mert nála volt a buli én meg elég messze laktam, így felajánlotta hogy aludhatok nála (meg még pár ember). Azért nem terveztem szexet mert tényleg fel se merült bennem addig és amúgy sem volt az esetem a srác. Plusz nem sokat beszéltem vele az este folyamán, nem volt kifejezetten ismerkedés kettőnk közt (kivéve talán mikor már a legtöbb ember lelépett és csak 4en maradtunk)

3) mivel máshol nem volt hely, vele aludtam a kanapén. Így kezdődött a dolog. Azt hogy ki kezdeményezett nem tudom, de szerintem ő. Csak finoman, aztán mikor látta hogy partner vagyok a dologban akkor egymásnak estünk

4) szexeltünk, 1x

5) nem bántuk meg

6) mivel barátnőm társaságába tartozott, többször összefutottunk baráti összejöveteleken amikre engem is hívtak. Főleg házibulik és akkor együtt is aludtunk és szexeltünk. Aztán már ettől függetlenül is kerestük egymást és áthívtam kb heti 1x szexelni. 2 évig jártunk össze, jó kapcsolatunk volt, sokat dumáltunk meg néha eljártunk haverokkal iszogatni stb, volt hogy nem is szexeltünk csak elhívott haverjaival inni vagy átjött filmezni dumálni. Szóval valami barátság extrákkal dolog lett belőle:)

7) én 21 voltam, ő 27. Nekem ő talán a 10.partnerem volt, én neki nem tudom, sose kérdezgetek ilyet a pasiktól:D de több lánnyal volt mint én pasival az biztos

23N

2020. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Soha nemvolt és úgyérzem,soha nem is lesz.Nemvagyok olyan típus.
2020. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Volt.

1. Internetről ismertem. Talalkoztunk, de nem tetszett igazán. Vissza is utasítottam, de utána még beszeltunk. Aztán egyszer állásinterjura jött a városba. Volt egy szabad szoba a lakasban, ezért ott aludt volna.

2. Nem tetszett, amiatt nem akartam.

3. Ő kezdte. Filmezés közben egyszer csak megfogott, az ágy szélére húzott, lehúzta a pizsamamat es elkezdett nyalni.

4. Rendes szex lett, azt hiszem, hogy két menet.

5. Igen. Én megbantam. Erőltettem magamat, nem esett jól.

6. Nem lett folytatás, bár ő akarta, kapcsolatot is akart. Állítólag szerelmes lett, de én megbantam az egészet, igazából nem működött nálam a kémia és a paraméterei sem tetszettek...

7. 25 évesek voltunk mindketten. Harmadik partnerem volt, de első ami nem kapcsolatban történt. Azt hiszem, hogy neki is a 3-4-dik voltam.

2020. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

A szüzességemet így veszítettem el.


1. A barátom volt, ekkor egy hónapja jártunk.

2. Kempingeztünk a hegyekben és mivel csak ketten mentünk, osztoztunk a sátron. Én még nem éreztem készen rá magamat.

3. Éreztem, hogy feláll neki, majd szinte egyszerre elkezdtük csókolni és simogatni a másikat.

4. Egy kör szex volt, az elején egy kis "kézimunkával" mindkettőnk részéről.

5. Egyáltalán nem, csodás volt.

6. Együtt vagyunk és egyre jobban szeretjük egymást. Az idő alatt egyre nyitottabbak és gyakorlattabbak vagyunk szexuális téren (is).

7. Mindketten húsz évesek voltunk. Nekem ő volt az első, én neki a második.

21/L

2020. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1) Haversrác volt.

2) Máskor is volt, hogy buli után nála ájultunk be.

3) Nem'tom, jött valahogy, bár szerintem ő kezdeményezett.

4) Szex, egy kör, hajnalban félrészegen fáradtan elég annyi.

5) Nem bántuk meg.

6) Semmi, megmaradtunk havernak, normálisan kezeltük, mindketten tudtunk hogy ez csak szex és nem több.

7) 24 és nem'tom.


+8) ne írj privit, köszönöm :)

2020. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

1. Az egyik legjobb barátom volt, aki nagyon maga alatt volt, egy nehéz szakításon esett túl.

2. Azt mondta nagyon magányos most, nem szeretne egyedül maradni, vele aludnék-e egy estét, csak egyszer, én meg beadtam a derekam.

3. Hozzám bújt "spooning" stílusban, átkarolt, megfogta a mellemet és éreztem a fenekemen hogy merevedése van. Először azt tettettem hogy alszok, de elkezdett grindolni, én meg azon kaptam magam hogy én is visszamozgok.

4. Végül bevallotta hogy nagyon ki van éhezve, a kapcsolata utolsó két hónapjában nem volt semmi, és nagyon szeretné. Mondtam, hogy lefeküdni nem fogok vele, mert csak nem a pasim, de tényleg sajnáltam és nagyon jóban voltunk egymással, úgyhogy leszoptam.

5. Nem bántam meg, örültem hogy segíthettem, én úgy hiszem, ha fordítva lett volna a helyzet ő is megtette volna értem.

6. Ő akarta volna folytatni a dolgot, én persze nem voltam nagy híve, még egy orált és egy kézimunkát kapott a következő 2 hétben, aztán lelkileg felépült a szakításából. A mai napig jó barátok vagyunk, és egyántalán nem kínosak köztünk a dolgok.

7. Ő 20 volt én 19, nemtudom hanyadik lehettem neki, én meg ezt igazán nem számolnám partnerségnek.

2020. júl. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!