Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexhez kapcsolódó kérdések...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhez kapcsolódó kérdések bulijátékhoz?

Figyelt kérdés
Olyan kérdések kellenének, amik a szexhez kapcsolódnak valamilyen módon vagy más pikáns, izgalmas kérdések, és a válasz rájuk ne csak igen vagy nem legyen.
2020. júl. 22. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány fiú bas*ott már meg?
2020. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Üvegezés
2020. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lany vagy?ha igen irj privit
2020. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehetne esetleg a kérdésre válaszolni? :D

Az 1. válaszból még lehet kérdést faragni, de a 2. válaszoló nem tud kérdést értelmezni, a 3.-nak meg nem mindegy, milyen nemű vagyok? Lány vagyok, de teljesen mindegy, a társaságban fiúk-lányok vegyesen lesznek és nemtől független kellenek kérdések.

2020. júl. 22. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi volt a legextrémebb hely ahol szeretkeztél?

Mi a legtitkosabb vágyad (szexel kapcsolatos)?

Kipróbálnád a szexet ellenkező neművel?

Volt már részed egyéjszakás kalandban?

Mi izgat fel?

Mekkora a farkad? (fiúnak) és

Milyen a puncid (saláta/baba)? lánynak

2020. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs univerzális kérdés. Csak olyan kérdést tegyél fel amivel nem hozod túlságosan kényelmetlen helyzetbe a válaszolót. Egyébként meg döntsd el, hogy mi a bulinak a végcélja. Ha a hangulat oldása, akkor light-os kérdések elégségesek. Nem attól függ valaki lefeküdni veled hogy előtte kikérdezed mindent tudsz a szexualitásáról hanem attól, hogy szimpatikus vagy neki és megkíván. Utóbbira koncentrálj ne a kérdésekre!
2020. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező csak jól akarja érezni magát pár barátjával, de nincs elég kreativitása ahhoz, hogy saját kérdéseket találjon ki a felelsz vagy mersz/üvegezés vagy bármilyen játékhoz. nem értem miért kell jönni a sallang dumával, komolyan...
2020. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os, ezt nem is értem.. mindez honnan jött? Senkivel nem akarok lefeküdni. Ez egy baráti társaság. Minél kínosabbak a kérdések, annál jobbak. :D Nekem kevés ötletem van, gondoltam hátha van valakinek valami jobb, nemcs ak a sablonos kérdések.
2020. júl. 22. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mivel nem tudsz magadtól kérdést kreálni nagyon kislány lehetsz még!


Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt. :) Kérdezd meg hogy szőrösödik-e már, illetve maszturbál-e már! 14 évesen ez elég!

2021. jún. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Gratulálok a roppant bölcs okfejtésedhez, de nem vagyok kiskorú, csak sajnos kreatív sem. Magamtól is írtam jópár kérdést, de kifogytam az ötletekből, ezért igyekeztem itt segítséget kérni. Néhányaknak sikerült is segítenie, nekik köszönöm, egyeseknek azonban nem, mert vagy nem tudják a kérdést értelmezni, vagy csak szimplán kötekedés, beszólogatás és okoskodás céljából tartózkodnak az oldalon, véletlenül sem a segítségnyújtás miatt.
2021. jún. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!