Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Intim piercing tulajdonosok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim piercing tulajdonosok, feleslegesen aggódom emiatt?

Figyelt kérdés
Alakulófélben van egy pasival, akiről kiderült, hoy a makkjában egy karika van (Albert herceg piercing). Nem tartom undorítónak, totál semleges számomra, de attól félek, hogy kiszakítja az óvszert vagy ha már nem fogunk gumit használni, akkor belül a hüvelyemet felsérti.

2020. júl. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha felserti a hüvelyt az begyogyul és óvszer helyett fogamzás gátló. Nagyobb élvezetet ad az elején forcsa de utánna jó érzés
2020. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, felesleges. Intim területre olyan ékszert nem nagyon szokás rakni, ami alapból felsérthet területeket. Általában golyózáras karikát, vagy duplagolyós patkót hordanak benne. Az óvszert se fogja kiszakítani és a belsőségeket se tudja felsérteni, ahhoz éle kéne legyen.
2020. júl. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az intim pc nem fog meg sérteni sem téged sem a gumit,
2020. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is van PA piercingem. Attól függ, hogy a párodnak mekkora van benne.
2020. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok éven át frenumom volt (már kiszedtem, mert 45 évesen már nem érzem igazán magamhoz passzolónak), de soha senkiben nem tett kárt, gumit se szakított ki.
2020. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!