Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti le szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti le szoktátok állítani a pasit előjáték közben, hogy ne menjetek el?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem tudtam jól megfogalmazni a kérdést. Valahogy, amikor kézzel vagy szájjal nekiáll, amikor már közel járok, mindig leállítom a pasim. Ha pedig nem sikerül időben, vagy nem hagyja abba, utána bűntudatom van.


Maga szex közben nem csinálok így, olyankor jó az orgazmus.


Az a baj, hogy szeretem az előjátékot, de a párom szerint szemétség nem elmennem, ha már közel vagyok.


2020. júl. 21. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hulye lennék leállítani mikor már majdnem orgazmusom van. Miért tennék ilyet? Annak örülök ha orgazmusom van.
2020. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom nagyon szeret szájjal vagy kézzel kényeztetni és én is imádom,de sokszor eltolom magamtól,nehogy idő előtt elmenjek.Bár ő is azt mondja,hogy ne tartsam vissza,de bűntudatom van,ha úgy sikerül.Jobban szeretek vele egyszerre elélvezni!
2020. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mindenkettőnknek jobb ha elmegyek mielött belém jön
2020. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem sem engedi,mert ha elélvez,túl érzékennyé válik.
2020. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem :)
2020. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Én leállítottam mert olyan sokat kínlódott szájjal, kézzel meg nem akarta és láttam, hogy már nincs kedve folytatni. Ilyenkor általában eljátszottam hogy orgazmusom volt. Szexnél sikerült igazából mikor magamnak izgattam közben.
2020. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En pasikent szeretnek erre reagalni: engedjetek hogy eljuttassunk a csucsra, mert imadjuk erezni! :) En legalabbis nem tudok jobbat mint hogy nyalas kozben egy lany oriasit elvez es vonaglik az ajkaim alatt :)
2020. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem állitottam még le és meg sem fordul a fejemben

Hülye lennék leállitani

2020. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha behatolás előtt nyal, akkor igen, mivel ha elmegyek, annyira érzékeny leszek alul, hogy nem tudja bedugni.

Csak akkor nyal élvezésig, ha szex után vagyunk (hüvelyi orgazmusom nincs), vagy ha nem egyből nyalás után van a behatolás.

2020. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok előjátéktól elélvezni, szóval nem. De ha tudnék, akkor leállítanám, mert feltételezem az csiklóorgazmussal járna, nekem meg utána nagyon érzékeny lesz a csiklóm és nem tudnám élvezni az igazán jó részét a dolognak. Ha hüvelyi ingerléssel juttatna csúcsra, akkor lehet, hogy nem állítanám le, abból nálam nincs limit, hogy mennyit bírok.
2020. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!