Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni egy eligénytel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy eligénytelenedett ferfival? Szexualis és ápoltság terén is?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gondolom korabeli vagy. Ha neked ehhez a válaszhoz segítség kell, az is komoly dolog.
2020. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Le kell cserélni egy fiatal,jóképű,igényes fickóra.
2020. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
"Pl. Pocakot eresztett és nem igyekszik zuhanyozni hétvégén." Mi az, hogy hétvégén? Mert hétköznap nem kell szerinted sem? Mert akkor nagy különbség nincs...
2020. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13


Szerintem úgy érti, hogy hétvégén bszik rá, hiszen nem kell a kollégák/emberek közé menni.

2020. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igazad lehet. Nem értettem pontosan hogy érti, azért is kérdeztem.
2020. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, te igényes vagy magadra? Mert ha te sem, akkor jogos a párod részéről. Ha nem, akkor pedig illene észrevennie magát.
2020. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Eléggé.Hát otthon épp nem sminkelek de na.
2020. aug. 14. 18:10
 18/18 anonim ***** válasza:

Remélem szóltál már neki ez ügyben és nem nekünk kell :)

Ijessz rá, menjen el bulizni nélküle, flörtölj egyet nyugodtan mondd el hogy mennyi igényes és ápolt pali akart tőled valamit.

2020. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!