Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már olyan hogy a pasi előadta hogy mekkora egy császár az ágyban csak azért hogy lefektessen titeket közben meg egy nagy nulla volt?

Figyelt kérdés
Hogy történt illetve mi változott ezután?
2020. júl. 18. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos volt,nem is egyszer.
2020. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Volt

Tobbet nem talalkoztam vele

2020. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Volt.
2020. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fejtsétek ki bővebben.
2020. júl. 18. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Volt .. ez mind ? hmmm
2020. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

A pasik nagy része csak szájhős, elképzelésük sincs hogy mi kell egy lánynak/nőnek az ágyban!

Ismerek pár pasit, akik valóban az "ágy művészei", de őket meg - pont ezért - iszonyatosan elkényeztetik a nők, mindenki ágyba bújik velük!

2020. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
A sok ribi mindig beveszi :D
2020. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen.

Előadta, milyen nagy farka van, hogy a lányok felugranak az ágy tetejére, meg hasonlók. Szexben is, hogy mennyire király.

1,5 évig voltunk együtt, nagyon vékony, átlagos hosszúságú farka volt. Szexben pedig nekem kellett tanítgatni, hogy ne menjen el hamar, hogyan engedje el magát, hogyan legyen szenvedélyes.

2020. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nagy szàja volt az mind nulla volt, kis farokkal vagy gyorstüzelő.

Aki igazàn szuper volt az sose hivalkodott a teljesítményével.

2020. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azok szoktak a legjobban hivalkodni, akik hiányosak ilyen téren, sajnos én is estem ennek áldozatául. Épp csak kb 5 perce elkezdte a pasi, amikor egyszer csak lefordult rólam és megkérdezte nekem is jó volt-e. Én annyira le voltam sokkolva hogy csak annyit tudtam mondani halkan hogy "aha". Megvártam amíg elaludt és hazamentem.
2020. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!