Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket nem zavart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavart belül mélyen, (még ha soha nem is mondtátok senkinek)hogy a szerelmetek, akivel tényleg elképzelitek a jövőtöket korábban együtt volt más lánnyal és ugyanúgy rendszeresen szexeltek meg volt orál stb..?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kéne hogy zavarjon hisz nekem is volt előtte más, de néha eszembe jut hogy más lány punciját izgatta nagy élvezettel. Ha őszinte vagyok magammal akkor ez elég féltékeny meg ostoba gondolat. De akkor is eszembe jut ha lebeszélem magammal hogy ez van ne foglalkozzak vele. Bármennyire is nem akarok féltékeny lenni azért zavar hogy sok lánnyal jóban van. Zavar ha egy lány ráír, esetleg akar tőle valamit. Pedig tudom hogy nem csalna meg. Nem vagyok betegesen féltékeny meg soha nem is csináltam belőle fesztivált ha más lánnyal beszélt mondjuk messengeren. Mindig mondja is hogy bármikor belenézhetek a telefonjába. Semmi kétségem nincs. Csak zavar a tudat. Nem tudom hogyan tudnám azt csinálni hogy ne zavarjon.
2020. júl. 14. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy volt előttem nőkkel a párom. Engem nem zavar különösebben. Bár nem üdvözlöm szívélyesen egyiket sem :))

Viszont az, ha valaki ráír a pasimra már adhat okot féltékenységre, de ha ez zavar téged, mondd meg a parodnak, hogy ne írogasson más nőkkel. És persze, ha megengedi, hogy belenézz az adott beszélgetésekbe, akkor azért az sem adhat aggodalomra okot :)

2020. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy bizonyos szintig természetes ez az érzés. A racionális énemmel tudom és elfogadom, hogy persze, hogy volt már más lányokkal előttem, ez természetes. Ettől függetlenül néha bánt egy picit a gondolat, aztán pár perc múlva elengedem a dolgot. Amúgy nem vagyok féltékeny típus egyáltalán, okom sincs féltékenykedni, ezek valószínűleg inkább önbizalomhiányból eredő gondolatok, szerencsére egyre ritkábban.
2020. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak és kizárólag akkor zavarna,ha felhozná pl.hogy x, y jobban/ügyesebben csinálta.
2020. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szűz vagyok és ezért zavarna, hogy előttem volt mással, mert én meg nem és ez nem fair. Jobban örülnék egy szintén szűznek hogy 1-1 legyen.

Tehát ha ugyanannyi emberrel lettünk volna, akkor nem zavarna.

2020. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Jól látod "féltékeny meg ostoba gondolat". Az okés, hogy van egy bizonyos mértékű féltékenység, de ha túlságosan rápörögsz - ahogy te is - ott sokszor önértékelési zavar áll a háttérben. Fogadd már el inkább, hogy a párod téged szeret és nem mást.


#3-as na nekem csak egyszer mondana valaki olyat egy kapcsolatban hogy az exe ügyesebben csinálta. Utána is mondhatná, de abban a pillanatban nem lenne a kapcsolatom, hanem elküldeném a búsba, hogy menjen dugjon az exével.

2020. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar én is voltam már mással elötte
2020. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Nekem sok fiú barátom van, szoktak átjárni hozzám. Amikor az ágyamon ülök és sétál körülöttem, óvatosan az intimebb részeihez nyúlok. Aztán vagy leszopom, vagy érzékien megfogja a fejem és jól megbassza a számat. Este a fiúmon lovagolok és ettől érzem magam teljes értékű nőnek. Szinte jól esik a lelkemnek hogy már annyi fiúnak a maganyagát benyeltem.

23/L

jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!