Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy ilyen lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lány ugyanúgy csinál magáról merészebb képeket, vagy videókat?

Figyelt kérdés

És esetleg mutogatja magát instán meg snapchaten olyan helyzetekben?


https://www.youtube.com/watch?v=rMxas6920eo


2020. júl. 2. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy fogyatékos csaj, instant lelankad ahogy megszólal.
2020. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Biztos szereti, ha nézik
2020. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki ő?
2020. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Instán vannak merészebb képei...elképesztő, hogy 15 évesen a neten mutogatja magát. Mi lesz később?!
2020. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan a szöszből tudjuk? Nem hallgattam meg a szövegét mert nem érdekel, de a gesztikulációiból meg abból amit láttam úgy tűnik hogy egy sima 15 perces youtube, insta sztárocska akinek feltűnési viszketegsége van. Fél év és a kutya nem fog rá emlékezni (bár lehet sokat mondtam).

Kérjél tőle meztelen képeket ha ennyire érdekel, de mondjuk én nem strapálnám magam.

2020. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyen IQ-szint mellett, ami neki van, szinte kötelező.
2020. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!