Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ha már több, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ha már több, mint egy éve nem volt szex az életetekben akkor lefeküdnétek egy régi jó ismerőssel akihez vonzódtok természetesen?

Figyelt kérdés

Régóta nem vagyok kapcsolatban, a szex pedig hiányzik.

Ha már csinálnám valakivel kapcsolaton kívül akkor jobb olyannal akit gyerekkorom óta ismerek, mint egy teljesen idegennel?


Vagy maradnátok szex nélkül amég nincs kapcsolatotok?


2020. júl. 14. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szexeltem már nem egyszer de attól még a testnek kell. Az érzelmi része is testi az agyadban van. Szóval nekem a lélek szóval volt bajom azt hiszed nem tudom mit okoz a szex? Csak aki azt írja, hogy léleknek az azt se tudja mit ír.
2020. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Sajnálom, ha nem ismersz bizonyos fogalmakat, de attól nem én vagyok a hülye ;) :P A "lelki" eredetű problémákat és a fogalmat a pszichológia és ezáltal az orvostudomány is használja. (Egyébként szélsőségesen ateista vagyok, aki eléggé tisztában van a biológiával és azon belül az emberi test működésével is.)
2020. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ki mit használ nekem magával a szóval van bajom amit arra használnak. Hát, hogy te mi vagy azt nem tudom én hülye nem vagyok. Nem mondtam, hogy nem vagy tisztában nekem a szóval van bajom magával ha valaki olyat mond amire nincs bizonyíték azt utálom ennyi. Ezért nem szeretem ha az agy folyamatait lelkinek nevezik ennyi az össz bajom. Ez független attól, hogy te hülye vagy e. Jelen tudásunk szerint csak a testnek van rá szüksége bőven elegendő lenne azt mondani, hogy az agynak.
2020. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: A, hogy te szubjektíven máshogy értelmezel egy fogalmat, az nem fogja megváltoztatni az adott fogalom társadalmi és tudományos konszenzuson alapuló jelentését :P
2020. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!