Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ha már több, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ha már több, mint egy éve nem volt szex az életetekben akkor lefeküdnétek egy régi jó ismerőssel akihez vonzódtok természetesen?

Figyelt kérdés

Régóta nem vagyok kapcsolatban, a szex pedig hiányzik.

Ha már csinálnám valakivel kapcsolaton kívül akkor jobb olyannal akit gyerekkorom óta ismerek, mint egy teljesen idegennel?


Vagy maradnátok szex nélkül amég nincs kapcsolatotok?


2020. júl. 14. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Az emberek többsége nem csak kapcsolatban szexel. A szex kell a testnek és a léleknek is. Elég szabadosan beszélgetek ismeretségi körben a szexről, de nem hallottam még olyat szinglitől sem, hogy egy évig ne szexelt volna.
2020. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzódik hozzá és van vágy, akkor tökmindegy hogy több mint egy éve, vagy az előző héten volt utoljára szex. A nők másképpen működnek fejben, mint a férfiak akik ha kanosak akkor egy idő múlva már szinte mindenre ráugranának.
2020. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Szex nelkul maradnek, amit nem erkezik valaki az eletembe. :)

20N

2020. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak a szex miatt nem, de ha eleve vonzódok a férfihez, akkor igen.
2020. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Természetesen van vonzalom!

Azért nem voltam több, mint egy éve senkivel, mert nem akartam olyannal aki nem vonz igazán.

2020. júl. 14. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Első azt írtad a szex kell a léleknek ezt be is tudod bizonyítani? Szerintem ismereteink szerint a szex csak a testnek kell semmi másnak.
2020. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem az első vagyok, de az én lelkemnek is kell a szex, nem csak a testemnek. A kettő amúgy is egységként értelmezendő szerintem, nehéz szigorúan véve különválasztani a testi és lelki szükségleteket (pl amikor betegen kanalazod a nagymamád húslevesét, lehet, hogy csak a testi dolgok miatt, de lelkileg is sokkal jobban leszel tőle).


Kérdező: én még ugyan sosem voltam ennyi ideig egyedül, de ha lettem is volna, simán összefekszem valakivel, akivel kölcsönös a vonzalom. Függetlenül attól, hogy mennyi ideje ismerem és mennyi ideje vagyok egyedül. Ha nincs a láthatáron sem semmi komoly kapcsolat, akkor miért ne? Legfeljebb csak akkor óvakodnék a dologtól, ha potenciálisan megromlik a barátságotok ezután.

2020. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6: Pozitív énkép, pozitív attitűd, jobb stresszkezelő képesség, csökkenő alvászavarok.


„Az egészséges szexualitás a szexuális kapcsolat egy olyan formája tehát, amely az érzelmek, gyengédség és barátság egy természetes tartományát jelenti. Amikor mindkét partner kölcsönösen és teljes mértékben jelen van. E közeli érzelmi kapcsolatban, élvezik az érzések spontán adását és kapását, valamint a szexuális élményt, s szerelmi viszonyuk hozzájárul az érzelmi jóllétükhöz és élettel való általános elégedettségükhöz”

(Firestone, Firestone és Joyce, 2008)


"A harmonikus szexuális élet a mentális egészség szempontjából is lényeges tényező. A jó szex magabiztossá tesz, javítja a belső kisugárzást, segíti a valós, pozitív testkép kialakulását és megtartását."

(Dr. Kónya Judit, családorvos)


"Akinek a nemi élete kiegyensúlyozott, számos pszichés probléma ellen védett (pl.: depresszió), mint a nemi életet nem vagy ritkán élők. Ilyenkor olyan ingerületátvivő anyagok szabadulnak fel - nagy mennyiségű oxitocin termelődik, hatására megnő az endorfin termelődés- , ami általános boldogságérzetet kelt bennünk."


Majd, ha szexelni fogsz egyszer, akkor rájössz ;) Addig is javasolt keresőszavak: "szex és mentális egészség" :P

2020. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6: Ja! És ha úgy kezdesz egy mondatot, hogy "Szerintem", onnantól nem releváns a mondanivalód ;) :P Nem a te szubjektumod dönt el megalapozott, tudományos, orvosi tényeket :P
2020. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha vonzódnék hozzá akkor igen
2020. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!