Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexet próbálnánk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexet próbálnánk a párommal de van egy kis problémánk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom régóta próbál rávenni, pedzegetti előttem az anális szex témát. Engem is izgat a dolog egyébként csak félek tőle. Akiknek volt már részük ebben azokhoz fordulnék a meglehetősen cikis kérdéseimmel. Szoktatok előtte tisztítást végezni vagy valamit? Nem féltek hogy kijön valami vagy az óvszer olyan lesz mint ami onnan jön ki? Nekem ilyen félelmeim vannak és ez miatt mindig elutasítom szegény párom.


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!


20/L és párom 22/F



2020. júl. 13. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az a nyílás arra van, hogy a salakanyag távozzon, ezért nem értem miért lepődnél meg ha olyan lenne az óvszer?
2020. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csináljuk, ha aznap már voltam "nagy dolgot" intézni és nincsenek semmi gondom. Hasmenés esetén nem a legjobb ötlet :D
2020. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Maximum elmegy tőle a kedve.. Természetesen ki kell tisztítani, elő kell készülni.. például ne csilisbabot egyél ebédre, ha este arra készültök.

Ebben a helyzetben balesetek előfordulhatnak. Ha nem fáj, és rendesen csinálja a dolgát, de mégis befigyel kulabácsi, akkor ez van. Ha nem ment el tőle egyikőtök kedve sem, akkor következő alkalommal próbálkozhattok mélyrehatóbb tisztítással.. zuhanycső óvatosan, beöntés, stb. Nyilván nem egyedül, ha nem megy.. Mindketten akarjátok, akkor mindkettőtöknek részt kell venni az előkészületekben is.

Az első után meg fogod tapasztalni, hogy ilyenkor milyen a barátod.. ha türelmes, figyel, mint mondassz, abbahagyja, amikor megkéred, és nem a vágy hajtja, akkor szerintem menni fog :) Gyakorlat teszi a mestert.

25F. nálunk is volt baleset, betudtam első próbálkozásnak.. pedig imádta

2020. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam beöntést csinálni, mégsem volt sosem baleset belőle. ha letudtad aznap a nagywc-t és normális állagú a székleted akkor elvileg nem lehet gond
2020. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Analis szexnel mindig kell vele szamolni, hogy barna lehet a farok.

Mi soha nem csinalunk beontest, csak az esti anal elott nem vacsorazik a parom es elotte elmegy 2-3 oraval kakilni.

Viszont ha annyira akarod, csinalj beontest. Zuhanyban/kadban legugolsz es belosz a popsidba egy kis vizet, bent tartod egy picit makd kinyomod. 2-3x megismetled es utana mehet a menet.

Nalunk beontes nelkul se volt soha baleset eddig. Nem kell tulaggodni a dolgot. Elvegre a pasid ia tudja, hogy fenékbe teszi a farkat.

2020. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem tudok nagywc-zni, akkor nem csinálom. Utána beguggolok a kádba, lecsavarom a zuhanyrózsa fejét, és a nyíláshoz tartom és langyos vízzel kimosakszom. 1 perc bőven elég.
2020. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező: akik szerint simán lehet ebből "baleset" és beöntést is kell csinálni előtte, ők életükben nem próbálták az anál szexet. A feleségemmel tíz éve heti rendszerességgel csináljuk, és soha, semmilyen "baleset" nem történt, nem látszott még soha semmi a farkamon. A szervezet nagyon jó öntisztító rendszer, ami hozzáérhet a farokhoz behatoláskor, az sokkal mélyebben van, nem kell parázni. Mindketten nagyon szeretjük, kellő mennyiségű nyál használatával nagyon élvezetes.
2020. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is csináljuk és mindig kakis lesz a farka de nem csinál belőle nagy ügyet. Te se félj. Lehet megtetszik neki. Mondjuk az kérdéses hogy keményen vagy lágyan fogja e szeretni a kakikát.
2023. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!