Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érdekel engem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel engem a szex? F23

Figyelt kérdés
Mostanába valahogy úgy vagyok ezzel a szex dologgal, hogy nem igazán akarom vagy, hogy engem nem érdekel.Ahányszor olyan emberekkel dob össze ilyen chat oldal meg elmesélik, hogy ők 3 meg 4 fiút pippantottak le egyszerre meg a fiú 2 csajjal volt egyszerre meg ilyen?23 éves vagyok és kezd egyre jobban nem érdekelni ez a szexnek nevezett örömforrás amit ma már szinte bárki meg kap bárkitől sajnos legyen az fiatal középkorú vagy bármilyen ember.Ennek olyannak kéne lenni, hogy csak azzal csinálni akivel együtt vagy és nem olyanokkal akiknek csak szexre kell a másik.

2020. júl. 10. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a focival vagyok így. Nem kell, hogy mindenkit ugyanaz érdekeljen.
2020. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Monogám alkat vagy ennyi. Keress hasonló érzésű,gondolkozású nőket.
2020. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem sem igazán érdekel a szex, pedig én sok embert tartok vonzónak, de csak úgy fejben max. Nem mondom, hogy nem csinálnám, ha lenne valakim, de ez eléggé hátul áll a (nemlétező) fontossági listámon :,D. Nem vagy egyedül amúgy, én nem egy ilyen embert ismerek. Talán egyfajta ellenreakció arra, hogy mindenhol meztelen, erotikus tartalomba fut az ember, a szex régen egy privátabb dolog volt.
2020. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy 21/L
2020. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!