Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak ez bejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak ez bejön?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magamat egy szende szűznek, de láttam ma egy csajszit, akin ilyen tanga-szerű short volt, és a pasik nyálcsorgatva néztek utána. Ilyen: [link]


Most nem arról van szó, szívesen felhúznék egy ilyet ebben a melegben, de nem gáz, tényleg tetszik ez a pasiknak?


2020. júl. 10. 11:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Jó, de szerintem nem utcára való. F
2020. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

Ha szexuális felhívás akkor igen bejöhet

Amúgy meg eléggé ribis ruhadarab.

2020. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Bejönni biztos bejön nekik, de nem biztos, hogy a barátnőjükön szívesen látnák az utcán, pont ezért. Én speciel fel se merném venni, az a minimum, hogy beszólogatnának érte (mindenkinek, nem csak nekem).
2020. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, bár ne legyen ennyire rövid a szára.
2020. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezt a beszólogatást tudom kezelni, mindennapos, hogy utánamszólnak és hasonló, inkább az a kérdésem, hogyha felveszek egy ilyet az utcára, azzal megbélyegzem magam, vagy már teljesen elfogadott ez a viselet? Szívesen hordanám amúgy, mert szerintem nagyon csinos benne egy lány, csak nekem is olyan ellenérzéseim vannak, amiket leírtak páran. Valszeg max. strandra fogok ilyet felvenni, talán pár év múlva már elfogadottabb lesz, melegben nagyon jó ilyet hordani :)
2020. júl. 10. 12:56
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát annak a szemében nem fogod magadat megbélyegezni, aki már ismer téged, az meg nem tökmindegy, hogy vadidegenek mit gondolnak?
2020. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jó, de ilyen test ( popsi) is kell hozzá 😜
2020. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ket kulon dolog van. Van az hog, ez ringyos divat, a masik, hogy a frrfiak epp a kirivo ringyos seggeket nezik meg. De attol hogy megnezzuk az ilyen segget, nekem kapcsolatra nem ilyen no kene.
2020. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kb az útszélén prostikon eltudom képzelni. Ez egy krvás ruhadarab.
2020. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#15 Valamennyire meg fognak bélyegezni. Ha olyan célból mész bárhova, hogy tétje van mások véleményének, akkor ne vedd fel. De elég sok hétköznapi helyzetben majdnem mindegy, ki mit gondol (pl. így is ki fognak szolgálni a boltban, stb.)

Amúgy nem mindegyik férfi nézi rossz szemmel az ilyen szerelést. Nekem pl. bejönnek a bátor, magabiztos nők, akik nem gondolják úgy, hogy a szégyellősködve rejtegetni kell a testüket (különösen, ha az vonzó és szexi). Ellenben nem nagyon az eseteim azok a nők, akik csak a numera előtti negyed órában próbálják játszani a belevalót. Az, hogy a többi férfinek is feltűnik és tetszik, egyáltalán nem zavar, mert az én párom, engem szeret, ők labdába se rúgnak.

2020. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!