Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik Tinderen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik Tinderen rámírtak ők is dugni akartak mint én amikor ráírok valakire?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Az elmúlt időben több nő is rámírt de egy beszélgetést folytattam csak elvégre a nők sem írnak sokszor vissza a férfiaknak én mért tegyem? Ott nem derült ki pontosan a szándék mert nem kérdeztem meg a nőt, mivel ő nem jött be nekem annyira és senki se jött be azok közül akik rám írtak eléggé. Szóval nem derült ki a szándékuk mert én nem akartam velük dugni így képek alapján de érdekel azért.

2020. júl. 10. 00:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez a játék része, hogy kiderítsd, hogy masik mit akar. Ha nem érdekel, ne válaszolj, vagy csak ímmel-ámmal. Fogja venni a lapot. De a rossz érzéseidnek kicsit az is lehet az oka, hogy ez egy elég nyers műfaj is tud lenni: húspiac érzés.
2020. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!