Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, van olyan vagyatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van olyan vagyatok (szexualis teren) amit nem mondanatok el a csajotoknak de kiprobalnatok?

Figyelt kérdés
ha igen mi az? akar üzenetbe is leirhatjatok. mennyi idösek vagytok?
2020. júl. 8. 21:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent a titkos vágy. Szerintem két ember, ha szexuálisan egymásra van hangolódva, akkor nem létezik titkos vágy.

A kérdés az, hogy ki mit hoz ki a másikból.

2020. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs csajom, de ha lenne, kipróbálnám nyilvános helyen, de úgy hogy azért el tudjunk bújni.
2020. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én annyira szeretném hogy szemüvegben szopja a dákómat, és a végén lespriccelhessem a lencséjét telibe. Áhhh biztos nem engedné.

Pedig nagyon nagy vágyam lenne.:))

2020. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerencsére soha nem voltak titkaink az eddigi párjaimmal egymás előtt.


Ők is elmondták mi izgatta őket, s én is elmondhattam nyugodtan.


Amúgy sem titkolnám, mert nálam egy kapcsolat őszinteségre épül.

2020. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Barátnőm uncsi tesóját venném be a szexbe és hármasban csinálnánk ^^ Nagyon szeretnék egyszer egyszerre 2 lánnyal lefeküdni és ez a párosítás tökéletes lenne. Mindketten gyönyörű lányok ^^

24F

2020. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon izgatna, ha egy másik pasival jó alaposan megdugnánk a feleségem. 33F
2020. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Van. Nem mondom el neki, mivel ismerem és tudom, hogy nem menne bele, sőt, még lehet, hogy csalódna is.

F 48

2020. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tesómnak is nagyon be jön a csajom, ikrek vagyunk,es dugtunk régebben egy szilikon puncit, ami nagy élmény volt. egy édes hármasban benne lennénk, de ezt nem merem Meg kérdezni tőle, viszont kölcsön nem adom a csajom még neki sem. Még ha nem is tudna róla hogy nem velem sexel.
2022. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 manly ***** válasza:
Ő dugja a seggem a nyelvével, ujjal, végül egy dildóval.
2022. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van. Egy csomó vágyam van, de nem mondom el mert úgy sem teljesíti a másik. Berögzült ugyan az a séma van.
febr. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!