Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldrol mi a velemenyetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldrol mi a velemenyetek házasságban kiprobalnatok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 18:00
1 2
 1/11 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nem próbálnám ki, ha lenne egy barátnőm akkor nem akarnám, hogy mással legyen.
2020. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
*feleségem Bár a kettő igazából ugyan az.
2020. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy 3.-nak beszálljak hetero alapon egy párhoz? Naná, hogy kipróbálnám :D


A tréfát félretéve, a párod kérdezd meg erről. A többes játékok csak akkor működnek ha mindkét fél egyformán akarja, vágyik rá és át akarná élni. Minden más (játékszabályok lefektetése, hely, idő, 3. szereplő keresése) csak utána jön.

2020. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én igen de a párom nem hiszem

32/N

2020. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Kiprobálnám.
2020. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Ahol ez szóba kerül ott szerintem nem mennek túl jól a dolgok a kapcsolatban. Vagy ha a csávó aki ez jön be, hogy más ápolja a nőjét az a legtöbb nő szemében azért nem olyan "férfias" tulajdonság.
2020. júl. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó picit azért hülyeség amit mondasz... Attól még, hogy valakit izgat ha mással van a nőjje mèg lehet az élet bármely területén férfias, sőt az ágyban is.

Csak megfelelő nőt kell találni.

Rengeteg nő és férfi lèp félre a kapcsolatuk során és lehet allszenteskedni, hogy nem... De mégis ...

Miért ne lehetne ezt egészségesen művelni? Melyik nő ne Unna rá ugyan arra a banánra, közbe jó a változatosság hát ha még a partnert ez izgatja és elfogadja ...

2020. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

#8 akkor ebben nem értünk egyet. Szerintem semmi férfiasság nincs abban aki arra gerjed, hogy más fekteti meg a feleségét. Egyszerűen más értékrendünk van.


"Rengeteg nő és férfi lèp félre a kapcsolatuk során" - mások gerinctelensége egyrészt nem követendő példa másrészt nem mentség a saját félrelépésünkre.


"Miért ne lehetne ezt egészségesen művelni?" - egy jól működő kapcsolatban ahol mindent megkapsz a másiktól nem kell harmadik. Ahol már ez felmerül ott hiányosságok vannak. Erre szerintem nem az a megoldás, hogy mással dugatjuk meg a feleségünket.


"Melyik nő ne Unna rá ugyan arra a banánra" - mondjuk az nem un rá aki mind érzelmileg mind fizikálisan mindent megkap a férjétől. Azt, hogy ezt nem minden férfi képes megadni az az egyéni problémájuk.


Én tényleg nem tudom megérteni ha egy férfi azt akarja, hogy a felesége élvezze a szexet miért nem ő okozza azt az örömet? Miért másra kell ezt hagynia? Mi izgató abban, hogy más farkalja élete szerelmét hacsak nem a megaláztatás érzése. Namár most a megaláztatás izgalma nem igazán férfias az én szememben.

2020. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönne a dolog. Egyszer megnézném, ahogy más dugja. Asszonyt még nem kérdeztem ez ügyben.


40f

2020. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!