Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, aki házasságig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki házasságig szeretné megőrizni a szüzességét, és ezért "erényövet" hord? Jó ötlet vagy nem annyira?

Figyelt kérdés

Szeretném megőrizni a házasságig, erre kommentet nem kérnék, én döntöttem így, ezt szeretném.


Persze néha nagyon nehéz megállni, főleg egy kapcsolatban, hiszen a barátom még ha meg is érti ezt, azért próbálkozik, tudjátok, hátha.....


Találtam egy lehetséges megoldást a neten. Vannak már modern erényövek, aki még nem látott ilyet. Állítólag viszonylag kényelmes, bár ebben nem vagyok biztos.


Az a bajom vele hogy drága, és egyáltalán nem vagyok biztos benne hogy hatásos. De úgy gondolom, hogy ha nem vinném magammal a kulcsot amikor átmegyek a barátomhoz akkor az működhet.

Feltéve hogy tényleg csak a kulccsal lehet leszedni mert olvastam olyat is hogy ezek csak játékok.

A másik probléma hogy még a szüleimmel lakom szóval elég ciki lenne ha egy nagy dobozban jönne és meglátnák. (Szex shopba nem merek bemenni meg sztem ilyeneket nem mindenhol árulnak.) Valaki rendelt már ilyesmit neten?


2020. júl. 7. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha eldöntötted minek erényöv, félsz hogy megerőszakol?
2020. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam, néha nagyon nehéz megállni, hogy lefeküdjek vele. Semmi erőszak nincs ebben. Sokat pettingelünk és néha nagyon nehéz megállni. Már többször volt h az utolsó pillanatban mondtam nemet, de nem csak vele, az előző barátommal is ez volt, szóval nincs túl nagy akaraterőm ehhez..
2020. júl. 7. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Hozzám jössz? 🤷🏻‍♂️
2020. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak magadat szívatod vele.
2020. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Es ha nem illetek ossze szexualisan? Arra egy hazassag is ramehet. Gondolkozz.. Megeri kockaztatni?
2020. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a célból nem tartom jó ötletnek. Főként azért amit #5-s írt. Ráadásul a férfi lehet kitart melletted a házasságig, amíg meg nem kap, aztán ha nem jön be neki akkor lelép (már nem úgy vannak mint régen hogy bármi is legyen együtt maradtak az emberek).

Szexualitás fokozása miatt megérteném, volt olyan párom akivel kipróbáltuk.

2020. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyet még nem hallottam, hogy nő vagy és szeretnél erényövet hordani. Ez inkább a mi fétisünk. :) hát figyelj, én egyáltalán nem ítélem el azt, hogy a szexualitás egy nagyon speciális eleme legyen a két ember kapcsolatának, emiatt kezdtem el én is viselni, mert ez a gondolat szimpatikus, hogy úgymond ki kelljen érdemelni, de a házasságtól függővé tenni szerintem egy kicsit rizikós, meg személyes meglátásom hogy a házasság már kicsit ódivatú és nem feltétlenül működő intézmény (és régen se volt ez másként, csak akkor ott volt a brutális családi, közösségi és vallási kényszer)


szóval én azt javasolnám hogy mindenképp érdemes belevágni, de ne a házasságtól tedd függővé, hanem legyen az, hogy következő évig nem nyúlhatsz magadhoz és nem nyúlhatnak hozzád, és utána majd döntesz, ahogy jól esik. De vigyázz mert ez kétélű fegyver, nem tudom hogy önmagadnak szoktál e orgazmust adni, mert szerintem ennek a játéknak akkor van értelme, ha úgymond te is "szenvedsz" azaz felizgulsz fokozatosan :)


ami a csomagot illeti, nehéz kérdés, és megértem. mivel van barátod, nem lenne lehetséges oda küldeni a terméket? persze ha ő is a szüleivel lakik, akkor problémás... az a baj, az egyetlen hely ahol olcsón be lehet szerezni ezeket, az az aliexpress és wish féle kínai oldalak, azoknál pedig nincs lehetőséged direkt postai csomagpontba rendelni :( még az is eszembe jutott, hogy ezeken az oldalakon van egy lehetőség hogy nyomon követheted a termékedet, én pont amikor az erényövet rendeltem, emlékszem hogy néztem napi rendszerességgel, hogy hol van már. finoman szólva nem a legpontosabb ez a követőrendszer, de körülbelülre jó, tehát ha már a hazai központot (csomagszelektáló állomást) elhagyta, akkor biztos lehetsz benne hogy tényleg pár napon belül kihozza a postás. ha ezt tudod, akkor megpróbálhatod azt, hogy mindig hamarabb érj haza, mint a szüleid a munkából, és ha jött nap közben a postás, akkor úgyis ott hagy egy cédulát a neveddel, hogy legyél szíves befáradni a postára, mert küldeményed érkezett. és így a szüleid nem fogják tudni :)


remélem, segítettem valamit! sok sikert és majd ha gondolod, írd le, hogy döntöttél!

2020. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
5-ösnek igaza van. Lehet nem is illetek össze szexuálisan... Így házasodni? Merész!
2020. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es jó ötlet az amit írtál. Megkérdezhetem hogy milyen erényövet vettél, magadnak vagy párodnak?
2020. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 7es vagyok, én egy ilyet viselek jelenleg és nagyon meg vagyok vele elégedve:


[link]

2020. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!