Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusú a péniszed?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú a péniszed?

Figyelt kérdés

Föld pénisz:


Viszonylag könnyen azonosíthatod, hisz megjelenése hasonlít a gumós gyökerekhez. Ez a típus általában nagy, szabálytalan alakú, sötét pigmentációjú, a herék nagyok, szőrösek és lelógóak. A föld pénisz meglehetősen funkcionális, ám előfordulhat, hogy szexuális helyzetekben domináns. Birtokosa egyszerűbb jellem, alacsonyabb IQ-val.


Levegő pénisz:

Általában törzsnél görbül, hosszú és karcsú, a herék magasabban vannak, kicsik, gömbölyűek. Az esztétikus szerszám tulajdonosai gyakran művészek, esetenként biszexuálisak, csapodár, ám ötletes és intelligens szeretők.


Tűz pénisz:

A legférfiasabb elem, vastag, egyenes, szimmetrikus, ám nem különösebben hosszú. Színe élénkpiros, ami szenvedélyes, ám agresszív és rámenős személyiségről árulkodik.


Víz pénisz:

Ez hordozza a legtöbb női elemet, gyakran kisebb és puhább. Gazdája kötelességtudó ember, aki elvégzi a házimunkát helyetted, de igencsak beindul szex közben.


Forrás: [link]



2020. júl. 5. 18:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%
Kryptonit
2020. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik se. Akkor most mi van? :D
2020. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak sima ver penisz
2020. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
...egyesített hatalmatokból én vagyok a Bolygó Kapitánya!
2020. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
46%
Max a bolygó faszitánya xD
2020. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
20%

14-es vagyok:

#15 akkor az! lehet, hogy azóta átírták a mesét :D

2020. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%
Halovány lila dunsztom sincs. S eszem ágában sincs kategorizálni, vagy méricskélni meg mit'tom én mi. A p.nára szeretek koncentrálni nem a f.om formájára, méretére.
2020. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]

Elk-horse tipusú.Olyan hosszú és formájú mint az első férfié.

2020. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Egy péniszhoroszkóp? Mi lesz a következő, creampie-jóslás?
2020. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!