Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusú a péniszed?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú a péniszed?

Figyelt kérdés

Föld pénisz:


Viszonylag könnyen azonosíthatod, hisz megjelenése hasonlít a gumós gyökerekhez. Ez a típus általában nagy, szabálytalan alakú, sötét pigmentációjú, a herék nagyok, szőrösek és lelógóak. A föld pénisz meglehetősen funkcionális, ám előfordulhat, hogy szexuális helyzetekben domináns. Birtokosa egyszerűbb jellem, alacsonyabb IQ-val.


Levegő pénisz:

Általában törzsnél görbül, hosszú és karcsú, a herék magasabban vannak, kicsik, gömbölyűek. Az esztétikus szerszám tulajdonosai gyakran művészek, esetenként biszexuálisak, csapodár, ám ötletes és intelligens szeretők.


Tűz pénisz:

A legférfiasabb elem, vastag, egyenes, szimmetrikus, ám nem különösebben hosszú. Színe élénkpiros, ami szenvedélyes, ám agresszív és rámenős személyiségről árulkodik.


Víz pénisz:

Ez hordozza a legtöbb női elemet, gyakran kisebb és puhább. Gazdája kötelességtudó ember, aki elvégzi a házimunkát helyetted, de igencsak beindul szex közben.


Forrás: [link]



2020. júl. 5. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Föld pénisz
Levegő pénisz
Tűz pénisz
Víz pénisz
36 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Istenem ezt a telibevert baromságot...
2020. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
A föld és a tűz keveréke szerintem.
2020. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Látom már nincs határ, mindenféle hülyeséget kitalálnak, csak valaki kattintson már az oldalra.
2020. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Érdekel a nagyobb méret nézd meg és sorold be valahova
2020. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Levegő. A biszex is stimmel...:)
2020. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 The Dead and Dreaming ***** válasza:
96%

Azt hiszem én ettől a kérdéstől hazamegyek..

(bár otthon vagyok)

2020. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
Egyik se. Bravo life.hu.:D
2020. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Az enyém Chuck Norris pénisz vesztettetek lúzer banda, mindenkit kenterbe vertem 😉😂
2020. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az enyém föld pénisz.
2020. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az enyém inkább levegő pénisz, de megvan a vastagsága is.
2020. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!