Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Ilyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ilyen esetben mennyire szexi egy férfi fizikuma?

Figyelt kérdés
Azt el akarom mondani, hogy nem csak a fizikumommal akarok csajozni egyetemista leszek és komolynak kell majd lennem de a gimiben sokat foglalkoztam a fizikumommal és érdekel a véleményetek. Ugye manapság minden gyúrós szinte csak a felsőtestét mutogatja nekem meg az alsótestem erős. A combom vastag a vádlim vastagabb a felkaromnál és a fenekem is nagy de olyan izmosan nagy. Bárhogyan is edzek genetikailag a felsőtestem gyengén fejlődik és hiába edzek rá többet akkor is sokkal gyengébb izomtömegre a kelleténél. A combom viszont elég izmos a vádlim magamhoz képest az és a fenekem is kerek meg izmos de az a nőknél olyan extra pont. Azt látom, hogy ma csak a felsőtestet nézik és emiatt nem érzem magam elég vonzónak mert nekem az a gyengém. Mennyire jön be a lányoknak ha a comb vagy a fenék izmos? Kevésbé mint a felkar, mellkas sokkal?

2020. júl. 3. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a férfi lábak, de azt szeretem ha a felső test is arányos (szélesebb váll, erős karok).
2020. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%
undi
2020. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!