Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent pontosan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha egy férfira azt mondjak, hogy himringyo? Miben nyilvánul ez meg?

2020. jún. 28. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki semmihez sem ért a dugáson kívül és elkeseredett nők keféléséből él.


A társadalmi táplálékláncban kb a szimpla k**vâk szintjén helyezkedik el, hiszen őnbecslése nincs alkotó munkát végezni alkalmatlan. Viszont sokan őket irigylik hogy de jó élet ez mert csak b**ni kell és dől a pénz

2020. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg prostituált.
2020. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a "Tökalsó 2" ben is voltak hímringyók, csak szinte ingyen csinálják azt amit.
2020. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi, aki pénzért szexel, azaz prostituált. Többnyire sértő éllel használják meleg férfi prostituáltakra, azaz férfiakra, akik férfiakkal szexelnek pénzért.
2020. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez 1 történet a netről:James eredetileg pénzügyi terepen próbált elhelyezkedni, de aztán, életének egy bizonyos pontján úgy döntött, jobb neki, ha hímringyónak áll. Talán nem is tévedhetett akkorát, mivel egy alkalomért akár 6000 dollárt is elkér, de minimum 400-at kell fizetni annak, aki igénybe venné a szolgáltatásait.


A sydney-i származású fiatalember hat évet töltött prostituáltként, amibe egykori szintén prosti barátnője rántotta be. Ennyi év tapasztalattal a háta mögött úgy döntött, itt az ideje egy emlékiratban megírni kalandjait, kitérve arra is, hogy mire vágyik az a nő, aki a lőcséért fizet.


Állítása szerint – csak úgy, mint a férfiak – a legtöbb nő társaságra vágyik első sorban, a forró szeretkezést megelőzendő természetesen. James azt is állítja, hogy a legtöbb kuncsaftjának nincsenek vad szexuális fantáziái, egyszerű kufircot akarnak csak, ahol az összes fókusz csak az ő kényelmükre és gyönyörükre koncentrál.


James elmondása szerint a kliensek legnagyobb problémája az, hogy bár sok pasast szednek fel, ők gyorsan lezavarják az aktust, magukkal foglalkoznak, és kész. Ezzel szemben egy fizetett prosti, ez esetben James önmagával szemben is a kuncsaftot részesíti előnyben.

2020. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de engem az érdekelne, hogy milyen típusú személyre mondjak ezt aki nem dolgozik prostikent 😁
2020. jún. 29. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyanra, aki eltartatja magát egy nővel, cserébe szexel fizet. Jó esetben. Amúgy meg csak kihasználja. Sajnos tudok ilyet, kapcsolatom volt vele. Hosszú hónapok kellettek, mire rájöttem, ez nem barátság extrákkal, sokkal inkább hímringyó a pasi. Ő is itt van gykn, innen is szedi fel a nőket, akikkel mellettem szexelt. Igen, tudom én voltam a hülye, hogy egy ilyennek bedőltem
2020. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!