Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, van olyan, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van olyan, akinek bejönne egy ilyen alakú lány?

Figyelt kérdés

170/90

Az elmúlt évben adtam le közel 20 kg-t és még messze a cél. Az alakom miatt elég gátlásos vagyok és szeretnék párkapcsolatot. Lenne esélyem rá, ha ismerkednék?


[link]


[link]



2020. jún. 30. 20:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én örülnék a legjobban, ha nejem ilyenre tudna fogyni... :(
2020. júl. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok a 20 kiló fogyáshoz! Én végtelenül tisztelem, ha valaki elkezdi és tesz is a fogyásért.


Ettől függetlenül lehet csak azért, mert voltam korábban egy olyan kapcsolatban, ahol ducibb volt a lány, aztán miután "horogra akadtam" belekényelmesedett a kapcsolatba és a közös testmozgások az ágyon kívül elmaradozgattak, ami nem tetszett.


Szóval lehet csak a fenti tapasztalatom miatt mondanék egyelőre nemet. Kicsi még a karokról és hasról mindenképp le kell menjen, de a legjobb úton jársz szerintem. Ha egy évet kitartottál, akkor menni fog a maradék táv is.


Szurkolok és sok boldogságot egy kapcsolatban. Szerintem minden esélyed meg lesz rá.

2020. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hmmm.. Nekem nagyon bejönnél. Szeretem ha van mit fogni..:P
2020. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mire lefogysz a "célsúlyodra", oda lesznek a melleid - örökre!

Nekem úgy már nem kellenél.

2020. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ughh, nagyon is bejön!! Gyönyörű alakod van, abszolút izgató számomra!
2020. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!