Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, van olyan, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van olyan, akinek bejönne egy ilyen alakú lány?

Figyelt kérdés

170/90

Az elmúlt évben adtam le közel 20 kg-t és még messze a cél. Az alakom miatt elég gátlásos vagyok és szeretnék párkapcsolatot. Lenne esélyem rá, ha ismerkednék?


[link]


[link]



2020. jún. 30. 20:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

#10-es, jó nagy bunkó vagy...

Egyrészt akkor sem beszélünk így egy emberrel, ha valamiért nagyon nem tetszik rajta valami.


Másrészt, nem tűnt fel, hogy a sorok között már utalt rá, hogy "kezd magával valamit"? Elvégre az 1 év alatt leadott 20 kg-ot nem csak úgy, véletlenül elhagyja az ember az utcán, hanem küzd érte hogy lemenjen!


Viszont a te bunkó személyiségeden senki nem fog tudni változtatni, főleg, hogy te tuti nem akarsz...

2020. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
#7 Egyáltalán nem drasztikus. A heti egy kg minusz is teljesen egészséges és ilyen a tempóban 5 hónap alatt simán le lehet adni 20 kg-ot. Ha a kérdező 1 év alatt adott le ennyit akkor végképp nem drasztikus hanem optimális.
2020. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

Szép a hajad. Profilból ruhával tetszett az alakod. Nem vagy dagadt, de az úszógumi csúnya. Kösz a ruhamentes képet.

Az egyik kollégám most fejezett be egy napi 5 étkezéses, fehérjeporos fogyókúrát az elzárkóztatás alatt. Döbbenetesen sokat fogyott mozgás nélkül. Sok sikert, jó úton jársz!

2020. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szexi alakod van! Fogadni mernék, hogy 20 kilóval ezelőtt is nagyon jó volt :)
2020. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
Mivel lement 20kg, így már nem... Nem szeretem ha egy duci lány fogy... :/
2020. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is ilyen alkata van, imádom
2020. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Egy-két felmerülő kérdésre válaszolva, igen én vagyok a képen és 27 éves vagyok.

#7-es: Nem drasztikus, és nem követek egy eszeveszett fogyókúrás módszert sem. Életmódot váltottam. Lassabban megy így, de hosszútávon így tudom csak tartani.

#10-es: Köszönöm a kulturált válaszod. Azon vagyok.


Köszönöm mindenkinek a választ! :)

2020. jún. 30. 22:26
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a volt barátnőmnek pont ilyen volt a testalkata, de pont hogy a gátlásossága miatt nem volt hosszú kapcsolat...
2020. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó testalkatod van, édes :). Részemről kár, hogy leadtad azt a 20 kilót, mert én a nagyon telt nőkre bukom, de ízlések és pofonok..

Ha lenne kedved ismerkedni, beszélgetni, akkor írj privit.

28/F

2020. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez sok. 🙂
2020. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!