Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

Szerintetek biszexuális hajlam ha szeretném ha egy nő, lány megujjazna utána egy felcsatolhatóssal vagy kétvégűvel jól megrakna ?

Figyelt kérdés
Férfit nem fogadnék el csak nőt.
2020. jún. 30. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Lehet
2020. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
39%
100%
2020. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel egy másik nővel akarsz valamit nőként így az.

Ha pasiként vágysz arra, akkor meg határeset... ha ugyanezt el tudnád képzelni egy shemale-lel is akkor meg 100% hogy biszex "hajlam".

2020. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Férfiként nővel tudnám elképzelni. Láttam a neten sok pegging videót, felkeltette a kíváncsiságomat.A pegging, mivel nő csinálja pasinak szerintem hetero.Gondolom sok férfi el tudja képzelni, hogy a nő kényezteti hátul is.
2020. jún. 30. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nővel én is el tudnám képzelni. Férfival nem, az már meleg vagy biszex lenne.
2020. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha a sztrapon két végű és a máik fele a nőben van még őt is ingerli lökések közben.
2020. jún. 30. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat éve történt, hogy házassági évfordulónk alkalmából. egy necc férfitangában és piros masnival a nyakamba lejtettem felette az ágyon. A csiklóizgatós vibrátorát előkészítettem. Majd kis idő múlva 69-be helyezjedtünk. Én voltam felül. Elkezdtem rajta doldozni nyelvel, vibrivel és az ánuszán, ánuszában egy újjal ahogy szereti. Ő a necc anyagon keresztűl simogatta a péniszem és élvezte a helyzetet. Majd egyszercsak azt vettem észre, hogy a tanga vékony pántját félrehúzza, és meglepetésemre elkezdte az ánuszom nyelvel kényeztetni. Nem volt meglepetés, hogy ott dolgozott rajtam, mert a prosztata masszást renszeresen kaptam. Közben én dolgoztam raja tovább. Miután elélvezett, a vibrit kitettem oldalra. Nyelvel és az ujammal fojtattam a le és felvezető kényeztetését. Ő közben a nyelves kényesztetésből átváltott az egy ujjasra. De nem állt meg itt. Egyzer csak ismeretlen érzésre figyeltem fel. Két ujja volt bennem. Az először furcsa érzés igen kellemes lett. Így folytattuk egymáson a ténykedés, azzal a külömbséggel, hogy inmár kiszabadított péniszem és zacsim nyalogatta, ahogy azt szeretem. Majd az ujjabb orgazmusa után, amit a csiklója nyelvemmel és g pontja ujaimmal való ingelésével értem el, jött a meglepetés. Kellemes feszítő érzés érte a popómat. Oldalra kinézve jöttem rá, hogy bizony ez a vibrátor. A vibrátort bennem mozgatva és a péniszem nyalogatva hosszabb ideig okozott nekem egy addig nem tapadztalt orgazmust. Miután magunkhoz tértünk, beszélgettünk, mint mindíg. Elmonda, hogy kíváncsi lenne, mikor egy másik férfi csinál meg. Akkor egy mosollyal intéztem el.

Hónapok teltek el és amit mondott, foglalkoztatott. Majd elmodtam neki, hogy férfival nem, de létezik egy alternatív megoldás, a felcsatolhatós, és ha szeretné bevehetjük a repertoárba. Akarta! Fel is kerekedtün és vettünk egy felcsatolhatóst aminek belül is van egy dildó és 5 feltét van hozzá. Azóta rendszeresen az együttléteink része. Plusz, hogy egy idő után ö is kérte az anált.

2020. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!