Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lanyok, melyik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lanyok, melyik?

Figyelt kérdés

Inkább férfival, vagy lánnyal felcsatolhatossal, vagy mindkettő jöhetne?


kort és indoklást is irjatok, miért, melyik, miért nem? :)


24/L/bi

Bp



2020. máj. 31. 10:58
A kérdező szavazást indított:
inkabb legyen igazi
jöhet mindkettő
inkabb dildó, valahogy szexibb ha egy lány csinalja
mindegy vegulis, csak jól hasznalja
akár egyszerre is, szivesen kipróbálnám hármasban így
egyéb (kifejtem kommentben)
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Lánnyal jobb, de nem kell semmi felcsatolhatós mu cucc.
2020. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi szavazatokat, esetleg kommentben tapasztatokat is írhattok, vagy röviden hogy miért egyik vagy másik a jobb nektek, vagy hogy ha még nem probaltátok akkor mi vonzana benne, kivancsi vagyok :)


nekem szamszerint több orgazmusom volt egymás után dildótól amikor lányon volt, nyilvan mert az nem lankad :D

de igazival meg nyilván teljesen más érzés, ahogy a két szerv együtt mozog :)


nektek tapasztalat, vélemény?

2020. máj. 31. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Nekem saját tapasztalatom nincs, csak vad fantáziám ;) , tapasztalatból viszont azt tudom, hogy engem halálosan izgat az a tény is, hogy egy másik ember teste változik az érintésemre, nézésemre, imádom az emberi bőr érintését mindenhol, én érinteni és ha engem érintenek, ergo minden kiindulópontként minden természetes emberi testrész nekem jobban bejön, mint bármilyen más pótalkatrész, de ha már lánnyal lennék együtt lányként, ami eddig még nem történt meg, akkor el tudom képzelni, hogy hiányozna annyira az a bizonyos férfi nemi szerv, amit én úgy szeretek ;) , hogy akár egy csatolmány is megtenné... ;)


Privátba írtakra nem reagálok, úgyhogy kár is törnie érte bárkinek, meg ne legyen sértődés belőle, majd itt válaszolok, ha van kérdés...

2020. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!