Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu tapasztalat, vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Szerintetek működik az, hogy egy vidéki egyetemista lányt magamhoz költöztetek Pestre és eltartom az egyetemi évai alatt és cserébe velem lesz, vagy legalábbis szexel velem?
2020. jún. 29. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát te jól kivagy
2020. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy ez egy működő dolog
2020. jún. 29. 18:45
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Azokat nem a puncson szedik össze 😏 ott màr a kurvàlkodàsra fejüket adó nők vannak.


Mielőtt megkérded, tàrgyaltam ott pàrral. Kizàrólag akkor vàlasztanék onnan, ha màr eszméletlenül el lennék keseredve.


Ha magadhoz költöztetős sajt szeretnél, inkàbb sszolidan hirdess albit, és kialakulhat.

2020. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem szorulok ilyesmire és már végeztem az egyetemmel, de ha valaha is ilyesmi támogatói kapcsolatra adnám a fejem, akkor biztosan nem az interneten keresnék hozzá pasit, inkább elmennék egy szórakozóhelyre és a kinézete alapján tehetős pasival elkezdenék flörtölni, szóba elegyedni.
2020. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Esélytelen. Sima lakhatás, még ha fizeted a kaját és egyéb költségeit is, akkor is jóval kevesebbet ér, mint rendszeres szex.
2020. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, évek óta hirdetek és Budapest belvárosa, jó környék, mégis csak trollok jelentkeztek meg néha, nagyon ritkán beesett ilyen Rostás Dzsesszika meg Kalányos Eszmeralda kaliber, ahol a Facebookját leinfózva valami nagyon azt súgta, hogy nem szeretném a nyakamra a húszezresekkel, aranylánccal meg szamurájkarddal pózoló tesókat.


Meg volt még 1-2 ilyen idősebb 40-es (nem a szép 40-es, hanem a tésztatestű, tokás háziasszony forma), rajtuk éreztem a legjobban, hogy komolyan gondolnák és ott kezdett el egyre jobban felfordulni a gyomrom. Ebben a kategóriában a két véglet közül az egyik az volt, aki rögtön elkezdte a feltételeit sorolni, mint valami főnök olyan lekezelő stílusban, hogy sütött belőle a férfigyűlölet. A másik az elkeseredett, majdnem síró nő, hogy ő nagyon szívesen meg is főz rám meg gondoskodik rólam de menekülne mert veri a párja de rokkantnyugdíjas és így nem tud se dolgozni se semmit és menekülni se tőle meg hozná a picit is mert a két másik gyerek már nagy, ők külön vannak, de a picinek hangja nincs és arról is gondoskodik.


Pedig fiatal srác vagyok, aki egy egyszerű, kölcsönös örömszerzésen alapuló szexkapcsolatot szeretett volna és több ezren látták a hirdetéseimet. És így se jön össze.


El nem tudom képzelni, hogy 40-es, 50-es férfiaknak összejöjjön bármi is, ha csak nem luxusvillában lakik és ad nekik havi fizetést az ingyen lakhatás mellé.

2020. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!