Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy ha itt ezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy ha itt ezen az oldalon nem vagyok hajlandó képet küldeni mindenféle jött ment idegen embernek akkor azok féktelen haragra gerjednek és fenyegetőznek meg lehordanak mindenféle kur...vának?Normálisak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 21:56
1 2
 1/11 The Dead and Dreaming ***** válasza:
89%
Nem. De ez nem a képről szól, hanem inkább arról, hogy: "Minden nő szemét aki nem fekszik le velem." Talán így lehetne pontosan megfogalmazni azt ahogy sok "férfi" viszonyul vagy bánik a nőkkel. Hidd el, hogyha előrébb lennél a kapcsolatban egy ilyen férfival akkor ugyanez lenne, ha mondjuk elutasítod a randi meghívását.
2020. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Eltaláltad nem normálisak, viszont vannak olyanok akik nem várják el hogy egyből küldj képet nem is kérik. Ha kicsit megismerkedtetek és beszélgetetek lehet ezt normálisan is megbeszélni max nem szeretnéd és kész, én is beszéltem pár lánnyal ott viszont valószínűleg csak kamu volt. 21/F
2020. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Küldesz képet?
2020. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is rengeteg ilyenbe futottam bele. Az elutasítás után derül ki ki milyen ember. Én már sokszor csak ezért is elutasító vagyok hogy lássam normális e az ember. Aki így reagál nem érdemli meg hogy beszéljek vele vagy képet küldjek. Ha meg normálisan reagál arra h azt mondtam nem, akkor azzal folytatom a beszélgetést aztán meglátjuk mi lesz. A bunkó buta parasztokra nem vagyok kíváncsi
2020. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Fu nagyon sokan vannak, én sem értem soha, és neki áll feljebb hogy mekkora egy hazug pi vagyok, biztos fiú, mondom nem, csak nem küldök magamról meztelen képeket, nagyon durvák néha 🤦‍♀️
2020. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kűggyé mán képet Tezsvírem!!!
2020. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Van olyan lány aki cserél?
2020. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon? :o Az összesen :D mármint a net tele van az arcnélküliségen felbátorodó frusztrált hülyékkel akik nem képesek elviselni a visszautasítást. Tömegével küldözgetik a körleveleket (opcionálisan farokképpel megspékelve) és/vagy a "szia ismi?" típusú fantáziátlan kétmondatosokat. Majd jön a felháborodás ha nem válaszolnak nekik.


A neten viszont majd' mindenhova beépítettek egy igen hasznos funkciót: úgy hívják tiltógomb :)

2020. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert ilyenkor sértve érzik magukat, és arra már nincs idejük h előtte jobban negismerjenek téged.

L

2020. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha lehülyéznek mert esztétikai értékelést vársz kép nélkül az érthető, viszont ha lekrvznak csakmert nem mutodatod magad az nem oké...

35F

2020. jún. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!