Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! A sportos de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! A sportos de nem a kigyúrtan sportos pasik alakja is bejön?

Figyelt kérdés

Eddig kétféle alakom volt mindkétszer sportoltam.


A: Sportos, de vékonyan sportos van látható izom de kevés és szinte semmi zsír.


B: Sportos, van egy adag izom és kb ugyanannyi zsír. Bőven nem elhízott de nem az a szálkásan izmos.


A sportos alak alatt ma azt értjük akin sok az izom és kevés a zsír aki tényleg kidolgozott. Rajtam meg vagy kevesebb volt az izom vagy volt izom csak zsír is. Ezek az alakok is bejönnek? Örülnék nemnek és kornak is illetve jó lenne ha valaki jól akarja bemutatni ha küldene egy képet ami neki bejön de nem a tipikus kigyúrt testű pasi.



2020. jún. 27. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
2020. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő "bejön" a nőknek, de a külső egy dolog. Többet számít fejben mi van (stílus, kisugárzás stb.).
2020. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a B verzió jobban bejön
2020. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén a B verzió jön be jobban.
2020. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a külső az nem minden! Én sem csak külsővel akarok hódítani de érdekel a véleményetek. Örülnék még pár képnek, hogy szerintetek mi igazán szexi mert a B verzió alatt lehet több mindenre gondolni. Ettől függetlenül mindenki válaszát köszönöm!
2020. jún. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!