Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány napot adtok egy férfinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány napot adtok egy férfinak, hogy bizonyíthasson lányok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kerülgettük egymást egy ismerőssel. Vasárnap fel is mentem hozzá, becsicsentett, és erőszakosan csókolt, amolyan ledugom a nyelvem, stb, nem igazán engedte, hogy én irányítsak. Még ki is figurázott, hogy nem hosszan csinálom, meg, hogy hogy kell... ami már akkor degradáló volt. Lényeg, hogy összejött a dolog este, de nem volt nagy szám, ő nem igazán ment el, részeg volt. Rá egy napra, nála aludtam megint, simogatott, ölelt, puszilt, főzött nekem, nem volt gond, szex is volt. Tegnap, tehát harmadik napra meg este benyögi, hogy nincs meg a kémia, hagyjuk. :) Ok, inkább szexkapcsolatnak indult volna, de lányok, ha ti is 30 fölött lennétek, és 18 férfival voltatok volna már, és siránkozik, hogy nincs normális férfi, az ilyen nők mit is akarnak valójában az élettől? Tényleg nem fikázni akarok senkit de ahhoz képest, hogy gyereket is akar, mert lassan 35 stb, ő azt mondja, hogy nincs kémia, szerinte nem normális, hogy nem dugtuk végig azt a két éjszakát. Férfiak is írhatnak, mert ezt az egészet értem is, meg nem is. :)
2020. jún. 25. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Itt nincs mit bizonyítani, nem passzoltok egymáshoz és kész. Ha nekem egy nő szex után benyögi "nincs meg a kémia" akkor nem pedálozok tovább, hanem tudomásul veszem hogy ennyi volt és kész. Megy a strigulák közé, de semmiképpen sem azok közé akiket komolyan akarnék venni vagy bármi "többet" is akarnék tőle a jövőben.
2020. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem azon múlik hány nap telt el. Ha én is azt érezném hogy nem működik a kémia akkor nem erőltetném. Attól mert 35 éves nem fog megállapodni egy olyan pasi mellett akihez nem igazán vonzódik.
2020. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Béna voltál az ágyban, persze, hogy lepattint ...
2020. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nos megkaptátok a pipát, igen, én is így gondolom. Persze nem lehet megmagyarázni azt, hogy legalábbis nekem vagyis rám hatott ez, hogy még a csókom is rossz volt, pedig ez az egyenesen a torkombafele dugja lefele nyelvelésnek szerintem semmi értelme, ez nem csók, így szerintem Dzsingiszkán idejében végezték ki az ellenséget a sereg kivégzői. :) Mindegy, igen, én is így fogom fel, de milyen fura, hogy most úgy tesz, hogy de ne bánkódjak, meg ilyesmi. Ki bánkódik? Ma elhoztam tőle a cuccaimat, alig vártam, hogy eljöhessek, olyan fura volt.

Kár, hogy aki a szenvedélyt, szexet hajtja, nem veszi észre, hogy mivel tényleg csak EZT hajtja, hogy ezért boldogtalan. Mert amúgy ezelőtt nem győztem ezt hallgatni tőle, hogy ő milyen boldogtalan... Lelkisérűlt sajnos, de mondom, nem tagadom nem voltam egy Casanova az ágyban nah. Valami nem működött tényleg.....

2020. jún. 25. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
O egy nala is agressziv csavot akart te meg nem bizonyultal eleg dominansnak nincs ezen mit szepiteni nem illetek ossze!
2020. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ötös amúgy szerintem is ez is van. Részegen agresszív is. Nem írom le mit mondott akkor, hogy mit csináljak vele mert dúrva volna.... de szerintem ezzel amúgy az elfolytott dolgát is kompenzálja az ember. Ki az aki szereti az ilyen fajta erőszakosságot?
2020. jún. 25. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez jusson eszedbe,mikor meg.kefélsz egy nőt,és csak szexet akarsz.

Roppant frappáns elegáns igazolás.Nem előtte,neeem!!

Utánna szólsz:Hoppá bocsesz,nincs meg a kémia!!

Ime az élő példa arról,hogy mindig a férfiak a hibásak mindenért.És mindig ők,akik csak használnak valakit.Mert a nő az mindig komoly kapcsolatot akar.


Szval egy szónak is száz a vége:Húzz egy strigulát.Lelépni,keresni a következőt.

2020. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz elég jól nézel ki, hogy szexeljen veled, de ahhoz már nem, hogy mások előtt felvállaljon. Esetleg még az lehet, hogy nem vagy elég gazdag.
2020. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én arra céloztam is, hogy három napot adott, neki nem volt jó oszt cső. Szóval ezt nem értettem, bár így járok jobban, csak azt nem látja be ahogy mesélt pár exéről, hogy vele is van gond bőven. Aztmondja az vígasztaljon, hogy ő 18 férfival volt már, magyarán magát degradálja....
2020. jún. 25. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!