Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 155 cm alatti csajok, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

155 cm alatti csajok, mennyire macerás?

Figyelt kérdés

Mennyire macerás a szex egy 180 cm feletti pasival? Esetleg bejönnek nektek a magasabb fiúk? Van olyan póz, ami nagyon jó és ami nagyon rossz ilyen magasság különbséggel?


Légyszi, ha lehet, írjátok hány évesek vagytok és milyen magasak.

Köszönöm!



2020. jún. 24. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi probléma nem volt soha , csókhoz kell nyújtózkodni nagyon de ennyi

158

24

2020. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
156cm vagyok, semmi problémát nem okozott pedig voltam együtt 185centis pasival is.
2020. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Én 193 vagyok, egyik prosti kb 153 centis volt

Ágyban nem számítanak ezek a különbségek

Max a 69 akkor ha kicsi a szerszámod 😁

2020. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
192 cm férfi vagyok, és nagyon nagyon problémás egy 160 cm alatti csaj. Nem lehet egymás fülébe suttogni, le kell hajolnom egy csókért, normális táncolás kizárt, plusz még viccesen is nézünk ki egymás mellett. Legalább 170 cm legyen a csaj, az okés.
2020. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
egy 150 cm-s csaj egy 160-165 magas pasihoz illik, csak ugye nekik is a 180+ pasik tetszenek..
2020. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

5-ös, te nem vagy a jóisten, hogy eldöntsd, kihez ki illik. Mit képzelsz magadról?

És igen, mielőtt jönnél a személyeskedéssel, igen, 150 centi vagyok, és igen, a barátom kb 185 cm. És igen, az exem 173 volt, az első szerelmem meg ennél is kevesebb, kb 165. Nem, nem a magasság miatt lett vége a kapcsolatomnak.

De egy ilyen kisebbségi komplexusos valakivel az életben soha nem jönnék össze. Nekem te ne határozd meg, hogy ki tetszhet és ki nem, jó? És másnak sem. Érdekes, azok az alacsony pasik, akiket ismerek, nem kritizálnak egy (alacsony) lányt sem, mert nem jönnek be nekik és pláne nem akarják egyenesen előírni, ki kihez illik. Van is csajuk, van, akinek magasabb is, mint ő maga. Lehet, a viselkedésükben van a titkuk? 🤔

Meg egyébként vicces, hogy a magadfajták csak a pici lányokkal tudnak keménykedni, a magas pasikba már véletlenül sem mertek beleállni, hogy ugyan ők hogy gondolják, hogy ellopják előletek a kis nőket, mi az, hogy valaki 190 centisen egy 160-assal jár, elvégre neki egy 180 cm-es kellene, hogy tetsszen?


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak. Nincsen semmi problémánk az ágyban (ami volt, az nem magasságfüggő) :) Ami máshol problémás (pl állva csókolózni), az fekve, ülve nem gond egyáltalán, pózok terén meg a képzelet szab határt. Senki ne a szextől féljen, ha jóval magasabb/alacsonyabb partnert választ :)

2020. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!