Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A bdsm-ben a szubmisszív fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bdsm-ben a szubmisszív fél büntetése olyan legyen amit kicsit azért élvez vagy amit nagyon utál?

Figyelt kérdés

Még egy kicsit új nekem ez a téma, próbáljuk kitapasztalni :)


Légyszíves írjátok le azt is miért gondoljátok így.



2020. jún. 20. 21:20
A kérdező szavazást indított:
egyáltalán ne legyen élvezhető, olyan dolog legyen amit a lehető legjobban utál
legyen kellemetlen, de egy kicsit legyen benne élvezet is
legyen olyan amit igazából élvezetet jelent
34 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

a büntetés lényege az, hogy tanuljon belőle és ne élvezze, mert ha élvezi, akkor direkt azért szeg szabályokat, hogy megkapja a "büntetést"


tehát, ha valaki élvezi a fenekelést, akkor az nem büntetés még ha így is szeretné megkapni

én inkább úgy állok ezekhez hozzá, ha el akarom fenekelni a subot, akkor nem keresek erre okot, hogy ezért azért büntetés, megmondom, hogy erre vágyom, vagy csak megteszem (persze fontosak a partner vágyai, határai is!)

ez fordítva is igaz, ő is kérhet ilyen dolgokat, nem kell ezért szabályt szegnie

2020. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
elvileg arra megy ki az egész, hoyg élvessze mindkét fél
2020. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es köszi a választ. Pont ez volt a nagy kérdés nekem is, hiszen a párom élvezi a fenekelést, akkor minek fenekeljem el, büntetésből, inkább jutalomból kapja majd.

Közösen írtunk egy listát, azokról a dolgokról amiket a legjobban utál, de ha ezekből választok, akkor hirtelen már nincs kedve az egészhez (érthető módon persze). Csak így meg akkor az egész játéknak nincs sok értelme

2020. jún. 20. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még az út elején vagy akkor mindenképpen csak olyan technikákat, megoldásokat alkalmazz amit élvez a partnered! Fokozatosan, közösen emeljétek a szinteket. Domináns félnek lenni nem csak lehetőség, de óriási felelősség is hogy megfelelően, jó ütemben vidd a szubot a célhoz.
2020. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén szubmisszív nőként válaszolok. Biztosan sokaknál másképp működik, de nálam inkább az számít, hogy a férfi irányítson, mondja meg mit tegyek, szex közben szorítson, markoljon, húzza a hajam, fenekeljen el tenyérrel, stb. Természetesen mindet csak a józan ész határain belül. Ez a fajta alávetettség izgat, de abba én sem mennék bele, hogy olyasmit csináljon, amit utálok. Nekem is elmenne a kedvem az egésztől. Szóval nincs olyan, hogy hogyan KELL büntetni, beszéljétek meg, mindenképp olyan dolgot találjatok, ami felizgatja őt. Amit utál, az láthatóan nem viszi előrébb a "játékotokat". Persze, klasszikus értelemben az nem büntetés, amit élvez, de ne keverjük a fogalmakat, az alárendeltséget élvező, sub nő nem feltétlenül arra vágyik, hogy olyasmit műveljenek vele, amit alapból gyűlöl.
2020. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent azért csinál az ember mert valamilyen formában élvezi.
2020. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Szerintem a párod nem sub, hanem mazo. Ebben a megközelítésben ő élvezni szeretné a fájdalmat, nem elszenvedni
2020. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1/7 válaszára válaszul.

"a büntetés lényege az, hogy tanuljon belőle és ne élvezze, mert ha élvezi, akkor direkt azért szeg szabályokat, hogy megkapja a "büntetést""

A kérdés szubról szólt. A válasz inkább a BRAT-ra érvényes. Persze ezen lehet vitatkozni.

2020. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen olyan amit èlvez.
ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!