Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkivel ugyanolyan a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkivel ugyanolyan a szex vagy van akivel jobban összeillenek?

Figyelt kérdés

Vallásos vagyok, 24 éves és szűz. Egy éve járok a párommal, jövőre lenne az esküvő és csak utána szex, ő is tiszta.

A barátnőim mind elvesztették már és sok partnerük volt, az összes azt mondja, hogy nem mindenkivel jó, van akivel sokkal jobban összeillenek, van aki kevésbé volt objektiven vonzo megis jo a kemia ezért ment, volt akiről azt hitték hű de jó lesz (csók alapján) aztán rossz volt.


Szóval nemúgy van h akit szeretsz azzal dolgozol rajta és kitapasztaljátok, hogy mi a jó? Olyan ez mint az ízlés, hogy én szeretem a csokit más nem?



2020. jún. 19. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően van egy szint, ameddig fejleszthető, de azért rengeteg minden adott- pl anatómiailag és habitusban mennyire illetek össze, mennyire éreztek egymásra. Kommunikálni kell együttlét közben is, de azért azokkal nagyságrendekkel jobb a szex, akikkel csak úgy simán működik minden, nem kell irányítgatni meg utasítgatni, hanem csak úgy jó. Ha valakivel magától nem megy, akkor persze meg lehet beszélni és útmutatásokkal javítani egy elfogadható szintre, de ott mindig lesz egy hiányérzet, amivel egyszerűen nem lehet mit kezdeni. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2020. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod mindenkivel más és más. A lelki (érzelmi) tényezők viszont meghatározók, a legtöbbet nyomják a latba. Ha ezen túlmenően még figyeltek is egymásra, akkor rendben lesz.

Mondjuk én biztos nem várnék a nászéjszakáig, de ha nektek így jó akkor csináljátok. Cserébe az erkölcscsőszök se szóljanak bele ha én orgiákra, meg swingerekbe járok :)

2020. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szereted a másikat, nem feltétlen lesz vele jó a szex. Persze sokat ad hozzá az érzelmi töltés, de attól még simán lehet, hogy eltérő igényetek van szex terén, vagy bármelyikőtök nem elég ügyes, jó, nincs hozzá megfelelő érzéke.
2020. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ég és föld a különbség, még az én szemszögemből is, pedig férfi vagyok.
2020. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hármas, de ezeken mind lehet fejleszteni, gyakorolni. Ha máson gyakorolnék akkor se biztos hogy

Pont neki jo leszek. Inkabb rajta tapasztalom majd ki:€

2020. jún. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!