Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg ekkora elvárás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ekkora elvárás manapság?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok. Egyenlőre 1db komoly kapcsolatot nem tudok felmutatni.

A szexet szeretem, bármilyen formában, előről, hátulról, jobbról, balról, 2 kivétellel.

Az anál és az orál. Egyszerűen undorodom tőle. Nekem a hátsóm csak kimeneti nyílás. Az más dologra teremtetett. Ha csak belegondolom, bevillan a kép, hogy mikor az uriember húzza ki, tiszta barna. Mert annak a lyuknak lássuk be az az eredeti funkciója.

Az anál pedig ugyan ez. Miért szopogatnám én egy férfi pisilő, lehet még pisis szerszámát? (A nyalást sem szeretem, mielött ebbe valaki belekötne)

Próbáltam már pár férfival, de mikor kiderült mi a véleményem ezekről a dolgokról, mind "elhagyott"

Ez tényleg ekkora vétek? Tényleg a férfiak 9o%a csak ezen feltételek mellett hajlandó egy kapcsolatra, vagy csak én fogtam ki ezeket az embereket?


2020. jún. 19. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Én is így vagyok vele. Még szűz vagyok, de előre tartok ettől, hogy majd ezért se lesz soha egy normális kapcsolatom, mert ahogy itt olvasom, ez a legtöbb férfinek alap dolog. (Nem kérek privátokat én se)
2020. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem például nem szükséglet, nem utasítom vissza, de nem is ragaszkodom hozzá. Sosem mondom a páromnak, hogy tegye meg, ha van kedve örülök, de nem érzem rosszabbnak a szexet nélküle. Eleinte a nyalástól én idegenkedtem, de aztán belejöttem, szeretem. Még az is lehet, hogy egy elfogadó társ mellett majd Te is megszereted egyszer.
2020. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem lesz barna senki farka az análtól, még beöntéssel sem, sőt, a beöntés csak növeli ennek a kockázatát. Kb 7. osztályos biológia órán rá is jössz a miértjére. :D Egyébként a kettő közül valamelyikre biztos lesz igénye minden férfinak, szóval nincs egyszerű dolgod.


Én meg nyalni nem szeretek, de a melleket szeretem és állitólag jól is kényeztetem. A lényeg, hogy olyat csinálj csak, amit szeretsz.

2020. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Análtól én idegenkedek, nem is próbáltam soha, szerencsére a feleségem se szeretné. Szerintem a megfelelő partnerrel az általad leírtak nélkül is lehet harmónikus a kapcsolatod. Azt sem gondolom, hogy ez lenne az akadálya egy komoly kapcsolatnak.
2020. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
"Nyalni nem nyalok, de sz*pjanak le" - Egy pötsh, 2020
2020. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!