Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nélkülem maszturbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nélkülem maszturbált és jutott el az orgazmusra. Ez rossz előjel vagy túlparázom?

Figyelt kérdés

Kb négy hónapja vagyunk együtt. Eleinte kb napi szinten szexeltünk, most is kb másnaponta. Nekem amióta együtt vagyunk kizárólag akkor volt orgazmusom, amikor vele szexeltem. De ma amikor elmentem otthonról, majd visszajöttem a nap folyamán nem nagyon akart velem szexelni. Megtudtam, hogy maszturbált és orgazmusra volt amikor nem voltam otthon.

Ez minek a jele lehet, hogy inkább egyedül maszturbál és jut orgazmusra mintsem velem? Ez rossz előjel?

Vagy csak én aggódom túl?



2020. jún. 13. 03:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Mert néha kell az is. Plusz ő épp kívánta, te pedig nem voltál ott.
2020. jún. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Konyorgom, ez tenyleg tema meg kapcsolatokban? :) a vilag legtermeszetesebb dolga hogy az emberek maszturbalnak. Igen, parkapcsolatban is. Aki emiatt aggodik az vagy nem erett meg egy komoly kapcsolatra vagy valami onertekelesi problemaja es ugy erzi hogy a parja azert teszi mert keves neki, nem kivanja stb. Kivanom hogy ez legyen a legnagyobb aggodalmad az eletben. 27F
2020. jún. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Biztos nemrád gondolt közben.
2020. jún. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy, 15? Vagy csak kimaradt anno pár szexuális felvilágosító óra? Mindig újra és újra meglep hogy micsoda hárpiák vannak, akik még a párjuk kezére is féltékenyek 😳😄

Számomra meg kifejezetten izgató a tudat hogy amikor nem vagyunk együtt, kiveri magának 🤷‍♀️

Az önkielégítés egy teljesen természetes, egészséges dolog. Igen, kapcsolatban is. Örülj hogy magával játszott, nem valami másik nővel.

Meg hogy elviseli ezt a prűdséget és még nem hagyott el.

2020. jún. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Ne rökönyödj meg, fog még játszani szólóban ha épp nem vagy ott és rájön az érzés Ez nem jelenti azt hogy nem kíván, csak a pillanatnak hódol :D
2020. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nőről van szó. Nem lett volna ezzel önmagában semmi, csak utána nem akart velem szexelni. Tehát ha emiatt később velem nem akar szexelni, mert ő már nem kívánja akkor ott más a helyzet.

Nekem meg ez az első párkapcsolatom, és nem szeretném elszúrni. Azért kérdezem (23F vagyok)

Ráadásul azt is tudom róla, hogy az előző partnereit volt, hogy csalta.

2020. jún. 13. 10:48
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

😯 Na ez totál mindblowing hogy egy férfinek rosszul esik ha a párja masztizik. Életemben nem láttam még ilyet!

Megszoktam hogy a tipikus agyatlan pcsák szoktak sipítozni emiatt.

Ha nem akarod elszúrni akkor ne korlátozd, ne hisztikézz, ne urald. Nálam pl elszúrná a barátom ha kiverné a hisztit amiatt hogy én mit csinálok a saját testemmel amikor ő nincs jelen. És fordítva is, soha nem szégyenítenék meg egy férfit amiért masztizott, természetes dolog.

Az előző partnereit csalta, akkor ha masztizik, abból az következik hogy meg fog csalni? Pont hogy örülnöd kéne neki hogy megoldja magának ha nem vagy vele, és nem máshoz megy.

Vagy már komolyan a saját kezére is féltékeny vagy, nem nyúlhat magához, csak te nyúlhatsz hozzá? Ha engem ilyen szinten le akarna korlátozni egy pasi, nem lenne hosszú életű a kapcsolatunk.

2020. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Így már világos... Vannak bajok azt hiszem, de ez függ az alábbi kérdésekre adott válaszaidtól is.

1. Mennyire gyakoriak az együttlétek?

2. Milyen gyakran cseréli le a társasjátékot a szólóra?

3. Ha nem bízol benne(adott rá okot veled szemben?) miért vagy vele?

4. Elmondta hogy az elődeid mellett miért lépett félre?

2020. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7


Mint írtam fentebb, azzal nem lenne bajom, hogy masztizik önmagában ha ezt nem a mi együttlétünk kárára csinálja.


Mellesleg nem szokásom hisztizni.


#8


1) Eleinte mindennap. Mostanában kb másnaponta. Azt mondta az elején, hogy nehezen bír ki egy napot orgazmus nélkül. Ettől függetlenül néha könyörgés jellegű a szex és ő magától sokszor nem kezdené, ami kicsit szembemegy azzal, hogy ő mindennap csinálná.

2) Mivel eddig többnyire egymással voltunk egy lakásban, ezért tudtommal nem nagyon.

3) Komoly okot nem adott rá. Csak néha ellentmondásos dolgokat vélek felfedezni a kijentéseiben.

Azért vagyok vele, mert ő az első és egyetlen nő akivel képes voltam párkapcsolatba kerülni (hosszú évek és erőfeszítések után). Ha ő nem lenne akkor megint egyedül maradnék, ami rosszabb mint a pokol.

4) Csak az egyiket mondta el. A többit csak megcsalta, de nem tudom, hogy ki lépett félre.

Viszont azt elmondta, hogy nem bánt meg semmit. Elmondása szerint nem bánta meg, hogy megcsalta az előző partnereit.

2020. jún. 13. 11:31
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Most akkor az is gond, hogy elélvezett maszti közben? Hát mi másért csinálta volna? De az tény, tőled nem kapja meg azt az élményt, amire szüksége van. Hogy remegjen keze lába és járni se tudjon.
2020. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!