Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha a párom 2-3 perc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a párom 2-3 perc alatt élélvezik, akkor az azért lehet mert nem régen szexelt vagy verte ki? Vagy azért mert régen szexelt? Vagy mi lehet még az oka ennekk? idáig nem történt ilyen eset.

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudja kontrollálni magát
2020. jún. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi már rég szexeltünk. Szokta kiverni, mert mondta. De inkább arra lennék kíváncsi, hogy mikor mi szexeltünk, akkor azelőtti napokban már verhette e ki vagy esetleg szexelt e mással és azért lett gyorstüzelő vagy esetleg én miattam.
2020. jún. 13. 02:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 perc alatt eldurram valószínűleg az nem az aktív szexuális élet és a kielégültség jele, inkább ki van éhezve.
2020. jún. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szexeljetek gyakrabban aztán tovább fogja bírni, ha nem lesz állandóan tele a tár.
2020. jún. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azon leszünk 😄

2020. jún. 13. 02:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Sűrű bocsánatkérés volt utána hogy így jól helyben maradtam és hogy majd legközelebb tovább lesz. 😅
2020. jún. 13. 02:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én is hamar elsülök, ha nem maszturbálok vagy szexelek sokáig.

Amúgy javaslom, hogy sokszór verd ki neki. Egyrészt megszokja a kezed, másrészt az markolat erősségét. A hüvely nem olyan szoros, így kevésbé fogja ingerelni, tehát tovább fogja bírni. :)

2020. jún. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs oka, egyszerűen ilyenek vagyunk. Én mióta maszturbálok, szenvedek ezzel (10 éve), néhany perc, és durr. Pedig mindenféle kontrollt próbáltam alkalmazni. F
2020. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi.


De nem úgy van, hogy aki régen szexelt, az tovább bírja? Legalábbis nem sül el egyhamar?

2020. jún. 13. 09:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont fordítva. Minél jobban hozzá van szokva egy ingerhez, annál inkább kevésbé izgató.


Azaz, ha régen szexelt, akkor elszokott, így egy minimális izgatás is sülést eredményez. Ilyen téren a maszturbáció is szexnek számít.

Volt idő, mikor folyamatosan maszturbáltam, és mikor összefekvésre került a sor, 20-30 percig bírtam. Ha meg 3-4 napon át nem, bekanosodok és hamar lövök.

2020. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!